شبکه تلویزیونی ایران بررسی می کند: آخرین وضعيت شهرك هاى صنعتى استان تهران

  • سه شنبه 24 بهمن 1396 17:27
  • شناسه 14918
شبکه تلویزیونی ایران بررسی می کند: آخرین وضعيت شهرك هاى صنعتى استان تهران

برنامه تلویزیونی بارکد، امشب به بررسی آخرین وضعیت شهرك هاى صنعتى استان تهران می پردازد.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران، در برنامه امشب علی اسماعیلی پركى ( نایب ریيس هيات مدیره شهرك صنعتى عباس آباد) و شاپور قنبری ( مدیر عامل شهرک های صنعتى استان تهران ) به صورت حضوری در استودیوی برنامه حضور یافته و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهکارهای توسعه و موفقیت در شهرك هاى صنعتى استان تهران را بررسی می کنند.


این برنامه امشب (24 بهمن) ساعت 20 با اجرای محمدرضا دلاوری از شبکه ایران کالا به روی آنتن خواهد رفت. تکرار برنامه نیز در روز چهارشنبه ساعت 15 پخش می شود.

در استان تهران  بیش از ۱8 شهرک و ناحیه صنعتی فعالیت می کنند که از نظر وسعت، سطح قابل توجهی از اراضی صنعتی کشور را تشکیل می دهد.  در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی بیش از ۴۰ هزار واحد صنعتی کوچک و بزرگ فعال است که حدود ۹۲ درصد این واحدها با اشتغال زیر ۵۰ نفر فعالیت می کنند. 

بارکد، از برنامه های شاخص شبکه ایران است که آخرین وضعیت تولید کالا در ایران، مشکلات صنایع مختلف کشور و عوامل موثر بر تولید و صنعت را در قالب گفتگوی تلویزیونی بررسی می کند و تا کنون به موضوعاتی همچون مشکلات صنعت چینی و سرامیک، دوچرخه سازی، شیرینی و شکلات، مالیات بر ارززش افزوده، صنایع بردوتی، وضعیت پسته ایران، وضعیت صنعت ریخته گری، پوشاک بزرگسالان، تولید نخ، گیاهان دارویی و ... پرداخته است. 

بارکد

بارکد

این برنامه در روزهای زوج هفته با اجرای حسین مولایی و در روزهای فرد با اجرای محمد دلاوری راس ساعت 20 پخش می شود.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها