شبکه ایران کالا بررسی می کند: آخرین وضعیت تولید صنایع غذایی در ایران

 • چهارشنبه 02 اسفند 1396 12:16
 • شناسه 15166
شبکه ایران کالا بررسی می کند: آخرین وضعیت تولید صنایع غذایی در ایران

برنامه تلویزیونی بارکد در برنامه امشب، آخرین وضعیت تولید مواد غذایی، میزان صادرات و واردات، موانع و مشکلات تولید و چشم انداز پیش روی این صنعت را بررسی می کند.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران، محسن نقاشی (مدیر عامل شرکت به سبز و مدیرعامل فدراسیون صنایع غذایی کشاورزی کشور) و مجید ژوبین (مدیرعامل شرکت بسته بندی ژوبین اردا) به صورت حضوری در استودیوی برنامه حضور یافته و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهکارهای توسعه و موفقیت در تولید  صنایع غذایی را بررسی می کنند.

در اواسط برنامه نیز امیر ثابت نامی نو (مدیرعامل صنایع غذایی نامی نو) به صورت تلفنی به جمع کارشناسان اضافه می شود تا بررسی دقیق تر و جامع تری از موضوع برنامه صورت گیرد.

این برنامه امشب (2 اسفند) ساعت 20 با اجرای حسین مولایی از شبکه ایران کالا به روی آنتن خواهد رفت. تکرار برنامه نیز در روز پنجشنبه ساعت 15 پخش می شود.

بارکد، از برنامه های شاخص شبکه ایران است که آخرین وضعیت تولید کالا در ایران، وضعیت مشکلات صنایع مختلف کشور و عوامل موثر بر تولید و صنعت را در قالب گفتگوی تلویزیونی بررسی می کند و تا کنون به موضوعاتی همچون نقش انرژی های نو در تولید و اشتغال، آخرین وضعیت تولید تجهیزات بیمارستانی، مشکلات گردشگری سلامت، صنعت نساجی، صنعت چینی و سرامیک، دوچرخه سازی، شیرینی و شکلات، مالیات بر ارززش افزوده، صنایع بردوتی، وضعیت پسته ایران، وضعیت صنعت ریخته گری، پوشاک بزرگسالان، تولید نخ، گیاهان دارویی و ... پرداخته است. 

بارکد

بارکد

این برنامه در روزهای زوج هفته با اجرای حسین مولایی و در روزهای فرد با اجرای محمد دلاوری راس ساعت 20 پخش می شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • 9 یا 78 درصد؟ مسئله این است: نرخ تورم

  9 یا 78 درصد؟ مسئله این است: نرخ تورم

  در حالی ‌که نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی، برای اردیبهشت ماه امسال 9.1 درصد اعلام شده است، اما بسیاری بر این باورند که نرخ تورم اعلامی از مراجع دولتی با واقعیات جامعه بسیار فاصله دارد. پروفسور استیو هانکه در آخرین مطلب خود پیرامون اقتصاد ایران با اشاره به این موضوع، آمار متفاوتی از نرخ تورم ارائه کرده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها