فرودگاه امام فردا ۵ ساعت تعطیل است

 • یکشنبه 13 خرداد 1397 11:29
 • شناسه 28611
فرودگاه امام فردا ۵ ساعت تعطیل است

معاون فرودگاهی امام خمینی: پرواز‌های ساعت ۱۶ تا ۲۱ روز ۱۴ خرداد این فرودگاه، در اطلاعیه هوانوردی به ساعات دیگر موکول و به مسافران اطلاع رسانی شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران کالا علی رستمی، با اشاره به توقف پنج ساعته پروازها در فرودگاه امام خمینی در روز 14 خرداد اظهارداشت: در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ارتحال امام راحل، در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی از ساعت 16 تا 21 در روز 14 خرداد‌ماه، هیچ پروازی‌ انجام نمی‌شود.
وی ادامه داد: این موضوع در قالب نوتم (اطلاعیه هوانوردی) از روزهای گذشته به اطلاع همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی رسانده شده است.
رستمی بیان کرد: در این فاصله پنج ساعته 13 پرواز خروجی و 19 پرواز ورودی به فرودگاه امام خمینی داشتیم که تعدادی از این پروازها به قبل از ساعت 16 و تعدادی از آنها به بعد از ساعت 21 موکول شده است.
معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی ادامه داد: این تغییر برنامه پروازی از روزهای قبل ازجانب شرکت‌های هواپیمایی به مسافران از طریق شماره تلفنی که هنگام ثبت‌نام ارائه شده است، اطلاع‌ رسانی شده است.
وی افزود: برنامه‌های پروازی که در این ساعت لغو و به ساعات دیگر موکول شد شامل مسیرهای بغداد، استانبول، مسقط، نجف، دوبی و ایروان است.
معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی بیان کرد: شرکت‌های هواپیمایی موظف شده‌اند طبق نوتم هوانوردی برنامه‌های پروازی خود را به اطلاع مسافران برسانند.
معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی ادامه داد: همچنین طی اعلام پلیس راه به فرودگاه امام خمینی ، از ساعت 12 روز 14 خرداد تا ساعت 22 خودروهایی که قصد سفر به فرودگاه امام خمینی دارند باید از اتوبان تهران-ساوه تردد کنند.
وی اظهارداشت: شماره تلفن 096330 (اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی‌)‌ آماده پاسخگویی به مسافران درباره این تغییرات پروازی است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «هوایی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها