از دلار چه خبر ؟ اجاره هر کارت ملی در خیابان فردوسی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان

  • سه شنبه 24 بهمن 1396 14:45
  • شناسه 14908
از دلار چه خبر ؟ اجاره هر کارت ملی در خیابان فردوسی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان

امروز نمایندگان پتروشیمی هیچ دلاری عرضه نکردند و نمایندگان بانک نیز میزان عرضه را کاهش دادند که این امر باعث شد تا قیمت دلار روند صعودی داشته باشد.

اجاره هر کارت ملی در خیابان فردوسی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان/ برخی صرافان مانند دلالان عمل می‌کنند
امروز نمایندگان پتروشیمی هیچ دلاری عرضه نکردند و نمایندگان بانک نیز میزان عرضه را کاهش دادند که این امر باعث شد تا قیمت دلار روند صعودی داشته باشد.
به گزارش شبکه ایران و به نقل از ایلنا ،  با وجود بارش باران و نزدیک شدن به پایان وقت کاری صرافی‌ها، همچنان صف‌هایی کوچک در مقابل صرافی‌های عرضه کننده دلار بانکی با قیمت ۴ هزار و ۷۸۸ تومان مشاهده می‌شود. یکی از دلالان بازار آزاد ارز  درباره افزایش قیمت دلار در روز جاری گفت: دلیل افزایش قیمت دلار عدم تعیین سیاست‌های بانک مرکزی برای دلار به صورت صحیح و تصمیم گیری‌های لحظه‌ای و ساعتی برای کنترل بازار بوده است. همچنین امروز نمایندگان پتروشیمی هیچ دلاری عرضه نکردند و نمایندگان بانک نیز میزان عرضه را کاهش دادند که این امر باعث شد تا قیمت دلار به صورت انفجاری رشد داشته باشد. یکی از صرافان خیابان فردوسی از برخورد جدی با دلالان خبر می‌دهد و می‌گوید: خدا را باید شکر کرد که بالاخره بعد از چند هفته بانک مرکزی به این نتیجه رسید که با دلالان ارز و کسانی که کارت ملی اجاره می‌دادند برخورد کند؛ البته برخی صرافان مانند دلالان عمل می کنند و این ضرورت وجود دارد تا بانک مرکزی نظارت بیشتری داشته باشد. وی افزود: برخی در خیابان فردوسی کارت ملی اجاره می‌دادند و برای هر کارت ملی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان دریافت می‌کردند و حالا با ایجاد مالیات بر درآمد ضربه سنگینی به این سودجویان وارد می‌شود. بر این  اساس ، قیمت خرید هر دلار آمریکا از ۴ هزار و ۸۶۰ تومان تا ۴ هزار و ۹۰۰ تومان متغیر است. همچنین قیمت فروش دلار از ۴ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۴ هزار و ۸۳۰ تومان بسته به فروشنده متغیر است. دلار امروز تا ۴ هزار و ۹۵۰ تومان افزایش قیمت پیدا کرد و این احتمال وجود دارد که در صورت تداوم کاهش عرضه و عدم عرضه نمایندگان پتروشیمی قیمت دلار از مرز ۵ هزار تومان عبور کند. سکه تصویر امام رکورد زد قیمت خرید سکه تصویر امام به بالاترین میزان خود در چند سال اخیر رسید و با ۱ میلیون و ۵۸۵ هزار تومان رکورد زد.

** ورود سکه به کانال 16 میلیون ریالی 
در معاملات امروز بازار سکه، هر قطعه سکه تمام (طرح جدید) با 238 هزار ریال رشد به 16 میلیون و 18 هزار ریال رسید و سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با 230 هزار ریال افزایش 15 میلیون و 470 هزار ریال به فروش رفت.
امروز نیم سکه با 50 هزار ریال رشد 7 میلیون و 760 هزار ریال و ربع سکه با 95 هزار ریال افزایش 4 میلیون و 720 هزار ریال فروخته می شود و سکه گرمی با 30 هزار ریال افزایش به سه میلیون 120 هزار ریال رسیده است.
در بازارهای جهانی هر اونس طلا با 4 دلار و 61 سنت رشد به یک هزار و 329 دلار و 47 سنت رسیده است و هر گرم طلای خام 18 عیار در بازار ایران با رشد 5080 ریالی یک میلیون و 533 هزار و 410 0ریال فروخته می شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها