افزایش رسمی قیمت دلار

 • پنجشنبه 24 خرداد 1397 12:52
 • شناسه 29066
افزایش رسمی قیمت دلار

قیمت رسمی دلار در سایت بانک مرکزی با افزایش ۱۲صدم درصدی به ۴هزار و ۲۳۲ تومان رسید. لیر ترکیه در کنار روپیه پاکستان وتنگه قزاقستان نسبت به ریال افت کردند؛ اما سایر ارزها افزایشی بودند.

 به گزارش شبکه ایران کالا براساس داده‌های بانک مرکزی، امروز تنها 3 ارز کاهشی ثبت شده‌اند و سایر نرخ‌ها افزایشی گزارش شد. قیمت دلار نیز در سامانه ارزی بانک مرکزی افزایش یافت و به 4هزار و 232 تومان رسید. ضعیف‌ترین بازدهی ارزی امروز نیز به روپیه پاکستان و لیر ترکیه تعلق دارد که به ترتیب بالغ بر 1.5 و 1.9 درصد نسبت به ریال افت کرده‌اند.

در ادامه قیمت دیگر ارزهای خارجی را که در قالب جدولی ارائه داده  شده است را  مشاهده می کنید.

نرخ ارز


 

نرخ ارز


انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «پولی و مالی، بانک، بورس، بیمه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها