احتمال افزایش قیمت مرغ

  • شنبه 20 آبان 1396 15:42
  • شناسه 11764
احتمال افزایش قیمت مرغ

رییس اتحادیه پرنده و ماهی افزایش قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به بهبود تقاضا در روزهای پایانی ماه برای خرید، پیش بینی می شود که قیمت مرغ در روزهای آتی به نرخ واقعی خود برسد.

  به گزارش شبکه ایران کالا و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، رییس اتحادیه پرنده و ماهی   ازافزایش 200 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 4 هزار و 700 تومان، مرغ آماده به طبخ درکشتارگاه 6 هزار و 500 تومان، توزیع درب واحد های صنفی 6 هزار و 650 و خرده فروشی 7 هزار و 300 تومان است.

به گفته یوسف خانی  نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر 6 هزار و 300 و ران مرغ بدون کمر برابر با قیمت مرغ 7 هزار و 300 تومان است.

آخرین تحولات بازار مرغ و انواع مشتقات/ قیمت به 7300 تومان رسید

یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات افزود: همچنین قیمت هر کیلو سینه با کتف 12 هزار تومان، سینه بدون کتف 13 و فیله مرغ 15 هزار تومان است.

رییس اتحادیه پرنده و ماهی امتناع عرضه مرغ از سوی مرغداران را دلیل اصلی افزایش قیمت در روزهای اخیر دانست.

یوسف خانی با اشاره به اینکه مرغداران خواستار افزایش قیمت مرغ در بازار هستند، بیان کرد: در شرایط کنونی نرخ منطقی هر کیلو مرغ زنده 5 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ 7 هزار و 600 تومان است، به همین دلیل، مرغداران با کاهش عرضه مرغ به کشتارگاه ها در نظر دارند که نرخ را افزایش دهند.

رییس اتحادیه پرنده و ماهی قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش بینی کرد و گفت: با توجه به بهبود تقاضا در روزهای پایانی ماه برای خرید، پیش بینی می شود که قیمت مرغ در روزهای آتی افزایش یابد.

 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها