ابتکار: کیفیت آرد تولیدی کشور باید افزایش یابد

 • چهارشنبه 23 خرداد 1397 17:29
 • شناسه 29008
ابتکار: کیفیت آرد تولیدی کشور باید افزایش یابد

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به اینکه نان در‌جامعه ما سهم‌بسزایی در قوت غالب مردم دارد و فعالیت در این حوزه بسیار پر ارزش است گفت: باید بیش از‌گذشته به افزایش کیفیت تولید آرد در کشور توجه شود.

 به گزارش ایران کالا به نقل از میزان، معصومه ابتکارمعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در جریان بازدید از چند کارخانه شهرستان رباط کریم با حضور در  یک کارخانه آرد در  پرند که  مدیر آن یک بانوی کار آفرین است اظهار کرد: زنان ثابت کرده اند که هر گاه در جایگاه مدیریتی قرار می گیرند بسیار توانمند و اثرگذار هستند.

وی با اشاره به جایگاه اثرگذار زنان در اقتصاد کشور، گفت:  باید حضور زنان در فعالیت های اقتصادی را ارج نهاد و زمینه را برای رشد بیشتر توانمندی آن ها باز کرد.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نان در فرهنگ ما همیشه مقدس بوده است، افزود: نان در‌جامعه ما سهم‌بسزاییدر قوت غالب مردم دارد و فعالیت در این حوزه بسیار پر ارزش است.

ابتکار گفت: باید بیش از‌گذشته به افزایش کیفیت تولید آرد در کشور توجه شود و این کار با دقت عملی که در نگاه زنان وجود دارد امری بدیهی است.

پیشنهاد تشکیل انجمن بانوان کارآفرین استان‌تهران به معاون رئیس جمهور

در ادامه این دیدار آرزو ‌حاجی آقازاده،اظهار کرد: برای بهبود کیفیت آرد و نان کشور جمعی از نانوایان منتخب استان تهران برای شرکت در دوره آموزشی نانوایی به کشور فرانسه اعزام شدند. سعی ما بر این است با نگاهی علمی و دانش بنیان کیفیت آرد داخلی را افزایش دهیم.

مدیر این کارخانه آرد، افزود: در بخش دیگری از سخنان خود  تشکیل انجمن بانوان کارآفرین استان تهران را به معاون زنان و خانواده رئیس جمهور پیشنهاد داد. تشکیل این انجمن می تواند به حضور بانوان متخصص در بخش های‌مختلف تولیدی و ایجاد اشتغال برای آن ها کمک کند.

در‌پایان این دیدار یک اصله نهال درخت توسط معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در‌ محوطه کارخانهکاشته شد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کشاورزی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها