فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

 • دوشنبه 18 دی 1396 12:52
 • شناسه 13712
فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: فعالان صنعت گردشگری از ابتدای دی ماه سال جاری درشمول دریافت تسهیلات رونق تولید قرار گرفتند و اجرایی شدن سازو کارهای این تصمیم در استان نیز کلید خورده است.

به گزارش شبکه ایران کالا محمدرضا حاجی پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: متقاضیان واجد شرایط این تسهیلات می توانند درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه های سایت سازمان پرسشنامه های تکمیلی را کامل کنند.
وی بیان کرد: اعطای تسهیلات رونق تولید در صنعت گردشگری نامحدود عنوان شده و تمامی فعالان واجد شرایط این بخش می توانند درخواست خود را در سامانه بهین یاب مطرح کنند. 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: پرداخت تسهیلات رونق تولید از سال گذشته و با هدف حمایت از صنایع کوچک و متوسط آغاز شد در همان سال حدود هفت هزار و 330 میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان مرکزی تزریق شد. 
وی ادامه داد: امسال بخش معدن و نوسازی و بازسازی تجهیزات و عوامل تولید نیز مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شده اند که بر این اساس شمار قابل توجهی از معادن و صنایع استان مرکزی به روز رسانی شدند.
حاجی پور اظهار کرد: 524 واحد صنعتی و کشاورزی در این استان در 9 ماه امسال با مشارکت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و با معرفی به بانک های عامل در مجموع چهار هزار و 723 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند. 
وی گفت: بر اساس ابلاغ بانک مرکزی به مدیران بانک های دولتی و غیر دولتی، واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک ها باید از شرط نداشتن بدهی غیرجاری و چک برگشتی مستثنی باشند.
2 هزار و 714 واحد تولید کوچک، متوسط و بزرگ و 532 واحد معدنی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند. 
استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت و دومین قطب صنایع مادر تخصصی در کشور مطرح است. 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گردشگری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها