خبر اگهی

خبر اگهی 29 ابان

 • دوشنبه 29 آبان 1396 18:00
خبر اگهی 29 ابان

شماره قسمت: 236

افزایش صادرات به چین سرمایه گذاری 80 میلیون دلاری در استارتاپ ایرانی هشدار درباره بیت کوین معرفی شرکت های وان شف و اتدرانیک

سایر قسمت‌ها

 • خبرآگهی

  خبرآگهی (314)

  خبرآگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون آغاز فعالیت دوباره صرافی ها با مجوز بانک مرکزی _ تورم به 8 درصد رسید _ گزارشی از آقای شریعتمداری :وزیر صنعت معدن و تجارت به جهت حمایت از کالای ایرانی _ استان گلستان رتبه اول هلو در ایران _ رئیس گمرک ایران :هیچ کالای قاچاقی از مبادی رسمی وارد کشور نمی شود _ می پردازد.(حمایت از اقتصاد ملی و تولید ملی و خرید کالای ایرانی )

 • خبرآگهی

  خبرآگهی (313)

  خبرآگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _گشایش دهمین نمایشگاه ضیافت رمضان ویژه توزیع کالاهای ضروری و اساسی در پارک ارم _ بازسازی 360واحد تولیدی کوچک از ابتدای سال تا کنون _ همکاری سازمان تعاون روستایی و شورای ملی زعفران برای توسعه تکنولوژی تولید _ گزارشی از ،مخترع ایرانی دستگاه تسویه هوا _ و در اخر وزیر کار تعاون و امور اجتماعی: تمایل 63%مردم نسبت به خرید کالای ایرانی _ می پردازد. ( حمایت از اقتصاد ملی و تولید ملی و خرید کالای ایرانی )

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (312)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _ تداوم سیاست ثبات در بازار ارز _ نخستین جشن روز جهانی زنبور عسل در ایران _ افزایش جمعیت زنان شاغل _ ودرآخر گزارشی از شرکت عسل چهل گیاه ثابت _ میپردازد.

 • خبرآگهی

  خبرآگهی (311)

  خبرآگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ افزایش سرمایه گذاری شرکت های اروپایی در ایران _ گزارشی از اقای فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران درباره قیمت کالای سبد خانوار افزایش نمی یابد _ لاله جین پایتخت سفال ایران _ خط تولید نخ پلی استر و پلی آکریل ایران در اصفهان بعداز 5 سال راه اندازی شد _ ودراخر گزارشی از شرکت دریا دیزل پارت _ می پردازد. (حمای

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (308)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _گزارشی از آقای راد مدیر برگزاری نمایشگاه فرش دستبافت عشایری و روستایی _ ابطال پروانه 7 فرآورده غذایی _ تسهیلات 12 هزار میلیارد تومانی برای اشتغال روستائیان _ ممنوعیت خرید 8 ردیف جدید کالای خارجی ، تولید داخل _ ودر آخر گزارش آگهی معرفی برند تسنیم نوش تولید کننده انواع نوشیدنی های گازدار و آبمعدنی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (307)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _آغاز سیزدهمین مرحله توزیع سبد حمایتی غذایی بین 3 میلیون و 800 هزار نفر _ خرید 8 ردیف جدید کالای خارجی دارای تولید داخل ممنوع شد _ گزارشی از سازمان صنایع کوچک _ افتتاح بزرگترین کارخانه کیسه خون در استان البرز و حضور وزیر بهداشت در این افتتاحیه _ و در آخر جشنواره چای استان گیلان شهرستان لاهیجان _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (306)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _ رئیس رسانه ملی : شبکه ایران کالا شبکه ای ویژه برای حمایت از تولید ملی است _ همکاری اقتصادی و تجاری ایران و قطر _ گزارشی از آقای شوکتی از همایش برترینهای جهاد کشاورزی و همچنین گزارشی از آقای زند معاون وزیر کشاورزی _ فعالیت 3 گمرک ایران و آذربایجان شبانه روزی شد _ ودر آخر گزارشی آگهی از شرکت مهر گستران سیمرغ زیاران تهیه و تولید و بسته بندی فرآورده های گوشتی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (305)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _ در آستانه ماه مبارک رمضان :تاکید وزیر صنعت بر نظارت و ثبات بازار _ تخفیف 10 الی 15 درصدی قیمت لبنیات در ماه رمضان _ اختصاص یارانه به زیر ساخت های تولید و بسته بندی _ گزارشی از گشایش پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی _ ودر آخر گزارشی از شرکت رابین حامی هنر پارس _ می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (304)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون تصویب 2 هزار میلیارد ریال سبد غذایی ماه مبارک رمضان _ افزایش 32 درصدی تولید انواع کاغذ و مقوا _ مصاحبه با اقای ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور _ تقویم نمایشگاهی _ و گزارشی از بیست و یکمین جلسه شورای مرکزی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (303)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون تخصیص دلار 4200 تومانی برای اتحادیه های اصناف _ سهم 7 درصدی زنان در فعالیت در شهرک های صنعتی _ طرح واگذاری عملیات سوختگیری هواپیما به بخش خصوصی _ گزارشیاز برنامه بارکد بهداشت مواد غذایی و آلو و لواشک _ ودر آخر گزارشی از سازمان شیلات برای صادرات ماهی زیان و صنعت پرورش آبزیان و افزایش تولید _ می پردازد.

 • خبراگهی

  خبراگهی (302)

  خبراگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _ افزایش مبادلات تجاری ایران و چین به 60 میلیارد دلار _ گزارشی از ترانزیت ریلی ایران _ گزارشی از شرکت فرش تندیس (راوند ) اختصاص 200 میلیون دلار برای آبخیزداری _ و در اخر گگزارشی از کارخانججات کاشی و سرامیک سعدی _ می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (301)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ رئیس جمهوری در نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی درمورد صنعت نفت و خرید کالای ایرانی سخنرانی کردند _ گزارشی از وزیر نفت در نمایشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی در مورد ساختن سکوی سنگین نفتی _ 5 درصد ارز صادراتی در اختیار صادر کنندگان لوازم خانگی قرار بگیرید _ اعلام قیمت طلا و سکه و ارز و قیمت خودرو _ آخوندی وزیر راه و شهرسازی افزایش سرمایه گذاری در بخش آزاد راهی را از اولویت راه و شهرسازی دانست _ و در آخر گزارش آگهی در مورد آسانسور با برندهای ایرانی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (300)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مورد اقتصاد دانش بنیانها _ گزارشی آگهی از استارتاپ موسسه کارپینو که کارش درخواست تاکسی برای سفری درون شهری است _ پیش فروش سکه متوقف شد _ پامار نرخ سکه ، طلا ، و ارز و قیمت خودرو _ 155 میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی به توسعه محیط زیست اختصاص یافت _ دهکده های سلامت ایران محلی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به گردشگران _ می گردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (299)

  خبر اگهی این قسمت برنامه به مواردی همچون _ خودکفایی کشور در تولید واکسن های دامی _ گشایش بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت _ سهم 22 میلیاردی دلاری مناطق آزاد از صادرات کشور و در آخر _ گزارشی از بنیاد سینمایی فارابی _ می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (298)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ رئیس جمهور فردا به خراسان رضوی سفر میکند _ خرید 928 هزار تن گندم از کشاورزان _ صادرات زنجیره فولاد از مرز 2/9 میلیون تن عبور کرد _ واردات ماهی تیلا پیلا متوقف شد _ دبیر شورای عالی اقتصادی مناطق آزاد از تصویب 30 میلیارد دلار سرمایه گذاری خبر داد که بیشتر در صنایع کوچک و متوسط در مناطق آزاد ویژه هدف گذاری شده است _ و در آخر گزارشی از شرکت سیال کاران کویر یزد تولید کننده انواع کلمپ های انشعابی و تعمیراتی در صنعت آب ، نفت و پتروشیمی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (297)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ تولید بیش از یک میلیون و صدو پنجاه هزار تن آبزیان _ گزارشی از شرکت پشت و صنعت نوبر سبز تولید کننده انواع سبزیجات و صیفی جات فریز با بسته بندی بهداشتی _ جشنواره گل غلطان در شهر امیریه دامغان _ و در آخر گزارشی از شرکت تولیدی سیم نور یزدان تولید کننده انواع سیم و کابل انتقال برق از نیروگاه به منازل _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (295)

  خبر آگهی این قسمت از این برنامه به مواردی همچون _ نوبخت :اختصاص هزار و ششصد میلیارد توامن برای مقابله با تنش آبی _ برخورد با نشان های خارجی روی پوشاک ایرانی _ گزارشی از پویش کالای ایرانی بخرم _ پویش دانشگاهی خرید کالای ایرانی افتخار من است ودر آخر گزارشی از برند تکیان موسس شرکت ایمن شیشه سپهر تولید کننده شیشه های انواع اتومبیل ها _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (293)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ آغاز ششمین همایش تجاری بانکی ایران و اروپا _سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری اروپایی ها در معادن ایران _ سهمیه 134 میلیارد تومانی واردات پوشاک از مناطق آزاد و در آخر گزارشی از شرکت کیان باداس تولید کننده انواع غذاهای اماده فوری _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (293)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون رئیس جمهور در نشست ستاد اقتصادی _ توقف تولید25 خودرو ،اجرای مرحله اول استانداری اجباری _ گزارشی از بورس اوراق بهادار _ گزارش مردمی درمورد خرید کالای ایرانی _ اعلام اتمام صید ماهی استخوانی در دریای مازندران _ در آخر گزارشی از تراش سنگهای قیمتی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (292)

  خبر آگهی به مواردی همچون _ صادرات فرش ایران به 18% رسید _ ثبت جهانی قشقاویی و گبه فارس _ تامین 75 درصد از لوازم خانگی داخلی _ودر آخر گزارشی از گروه تولیدی آوند تولید کننده انواع کمد و تخت خواب _ می پردازد .

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (291)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ سفر رئیس جمهور به استان آذر بایجان شرقی _ کشف دوکانتینر کیف و کفش قاچاق _ توقف تولید کاغذ در کارخانه های داخلی _ چین ،روسیه و آفریقای جنوبی بازارهای جدید فرش دستبافت ایران _ ودر آخرگزارشی از شرکت ایمن شیشه سپهر _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (290)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون راه اندازی سامانه فروش کالاهای ایرانی ستاره پارس _ 60 درصد از صادرات گل و گیاه در استان مرکزی _ سهم 20 درصدی خوردو از صنعت کشور _گزارشی از آقای امیر آبادی فراهانی نماینده مجلس استان قم _ گزارشی از سهام عدالت و پرداخت سهام به مسمولان سهام عدالت _ ودراخر نوبرسبز تولیدکننده انواع سبزیجات و صیفی جات فریز شده و آماده به طبخ _ میپردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (289)

  خبر اگهی این بخش از برنامه به مواردی _ تاکید معاون اول رئیس جمهور بر برخورد قانع با قاچاقچیان ارزی _ احتمال آغاز مجدد حراج سکه _ تشکیل 18 هزار پرونده تخلف صنفی در سال 1396 _ ودر آخر گزارشی از شرکت روناک دارو _ میپردازد. (حمایت از تولید ملی و اقتصاد ملی و خرید کالای ایرانی )

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (286)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _ رتبه ایران در شاخص کار آفرینی جهان 13 پله بالا رفت _ رونمایی لز سامانه جامع اطلاعات مشتریان بورس _ سرمازدگی به باغات 17 استان کشور و در اخر گزارشی از کارخانه تسنیم نوش تولیید کننده انواع نوشیدنی _ می پردازد .

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (285)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ بازگشت نساجی ابهر به چرخه تولید _ در نشست هم اندیشی ،وزیر محترم صنعت اعلام کردند که کیفیت کالا و محصولات داخلی باید ارتقا یابد _ ممنوعیت واردات 63 کالای ایرانی به کشور عراق ودر آخر اخذ شناسه کالا برای انواع خودروهای وارداتی الزامی شد _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (284)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون _ نشان تجاری پاکشو ،برنده جشنواره بین المللی نیویورک _افزایش سهم گردشگری ایران از تولید ناخالص داخلی _ ایجاد بیش از 790 هزار شغل در سال 1396 _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (283)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _دادستان دیوان محاسبات :حمایت از کالای ایرانی رصد می شود _ تولید جلیقه نجات با کیفیت ایرانی در شهر کرد _نظارت بیشتر سازمان ملی استاندارد از تولید کالاهای ایرانی با کیفیت ودر آخر گزارشی از شرکت راهند شرکت سنگ معدنی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (282)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _وعده دولت برای ایجاد یک میلیون فرصت شغلی _ افتتاح فازهای 13،14،22،24 پارس جنوبی در نیمه نخست 1397 _دریافت الکترونیکی اطلاعات اسناد گمرکی از اردیبهشت ماه ودر آخر گزارشی از شرکت صنایع روشنایی مه سازان - می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (281)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ابلاغ دستور العمل سازماندهی و مدیریت بازار ارز از سوی دولت _ افزایش 19/5 درصدی حقوق مستمری بگیران حداقل بگیر تامین اجتماعی _ افتتاح شهرک صنعتی پوشاک تا آخر تابستان و در آخر گزارشی از تعاونی معلولین ایران فتح جم _ می پردازد .

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (280)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون _ اتمام خط لوله اتصال فاز های 6 و 8 پارس جنوبی _رایزنی برای تردد دریایی روان بین ایران و قطر _ مدیر عامل شرکت بورس از رشد 40% کدهای معاملاتی جدید در بورس تهران خبر داد _ در سال 1396 بیش از 70هزار خودرو وارد گمرک ایران شده است _ گزارشی از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و مرکز رشد واحدهای فناور _ آغاز ساخت نخستین نیروگاه خورشیدی شناور بر آب _ بوشهر درصدر تولید کنندگان بچه ماهی _ و در آخر سال گذشته به عشایر 270هزار میلیارد ریال پرداخت گردیده است _ میپردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (279)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون _ رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست خبری _ 100 درصدی لایحه دولت در بودجه 96_ ماشین سازی پویش صنعت و گروه بین المللی هرمس _ همایش تجارت ایران و ازبکستان _ گزارشی از شرکت سوپر پکس _ می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (277)

  خبر اگهی دراین قسمت از برنامه به مواردی همچون _ باماموریت مجلس با کمیسیون اصل 44 طرح حمایت از کالای ایرانی را تهیه میکند _ واکنش رییس مجلس به نوسانات قیمت ارزتسهیلات گمرک برای خروج کالای صادراتی _ رشد 26 درصدی صادرات زعفران _ ثبات قیمت دربازار _ گزارشی از صادق زاده معاون وزیر نیرو ودر آخر گزارشی از شرکت سیناتاب تولیدکننده انواع فرش ماشینی با مجهزترین دستگاههای روز دنیا _ میپردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (276)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون سخنرانی رهبر انقلاب موقع تحویل سال و نامگذاری سال به حمایت از کالای ایرانی _ گزارشی از خرید کالای ایرانی _ افزایش صادرات فرش دستبافت _ تسویه آخرین مطالبات چای کاران و در اخر معرفی برند و گزارشی از زعفران رژگل تولید کننده زعفران در بسته بندی های زیبا و متنوع _ میپردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (275)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون رئیس جمهور قانون بودجه سال 1397 را برای اجرا ابلاغ کرد _ تعیین تکلیف حق دستمزد کارگران در سال 1397 _ با اجازه دولت یک میلیارد دلار برای اشتغال روستایی و عشایر از صندوق توسعه برداشت شد و گزارشی از حسن پور عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس در این باره _30 هزار میلیارد ریال در نخ و آکریلیک فرش ماشینی سرمایه گذاری شده وهمچنین اشتغال زایی در زمینه صنعت فرش ماشینی نیز شده است ودرآخر گزارشی از بازار تهران و با محوریت خرید کالای ایرانی _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (274)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون امروز تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 1397 _ ابلاغ ممنوعیت ثبت سفارش با ارز و دلار به گرکات سراسر کشور _ زبان فارسی محبوبترین زبان جهان وب در غرب آسیا _گزارشی از آقای شجری رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز تهران ودر آخر گزارشی از خرید مردم _ می پردازد .

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (273)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون ظرفیت جابجایی روزانه سه میلیون و 500 هزار مسافر _ نشست تعیین دستمزد کارگران سال 1397 در وزارت کار _ افزایش صادرات غیر نفتی _ گزارشی از اقای ظهیری رئیس صنایع و کشاورزی اتاق بازرگانی _گزارشی از اقای رحمتی مشاور اقتصادی نهاد ریاست جمهوری _ گزارشی از کارفرین برتر درباره شبکه ایران کالا و در آخر معرفی برند گزارشی از برند نوبرسبز که تولید کننده انواع سیزیجات و صیف جات و میوه ها و سیب زمینی نیمه آماده _ می پردازد .

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (272)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون ارزش 970میلیارد تومانی تولیدات ایرانی در 9ماه امسال _ 43هزار پرونده قاچاق به ارزش 14 میلیارد مختومه شد _ گزارشی از اقای حسن پور عضو کمیسیون برنامه و بودجه _ گزارشی از بوستان گفتگو نمایشگاه زنان و تولید ملی ودرآخر معرفی برند شرکت رضوان محور با نام تجاری راما پک که طراحی انواع بسته بندی های مختلف و متنوع با رنگ هاو طرحهای زیبا _ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (271)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون مجلس بار دیگر به حجتی اعتماد کرد _ رشد 4.4 درصدری اقتصاد ایران در 9 ماهه امسال _ صادرات از مناطق آزاد 23 درصدی افزایش یافت _ گزارشی از میوه شب عید رئیس میوه و تره بار اعلام کرد که میوه شب عید با قیمت معقول به مردم عرضه خواهد شد _ نشست خبری مشترک رئیس بسیج اصناف و رئیس اتحادیه طلا و جواهر ودر آخر برگزاری نمایشگاه فرش دستبافت روستایی و عشایری در مجموعه نیاوران می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (270)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون بزرگترین مزایده دولتی 350 میلیلارد ریال سهام به فروش رفت _ آغاز طرح نوسازی ناوگان سنگین فرسوده _ جهش صادراتی شیرینی و شکلات ایران _ تعیین تکلیف خودروهای موجود در گمرگ ودر اخر معرفی برند گزارشی از مرغداری سپید ماکیان_ می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (269)

  خبر آگهی این بخش از برنامه به مواردی همچون ارز آوری 4.5 میلیارد دلار صادرات محصولات کشاورزی _ واردات میوه به کشور بلامانع است _ ساخت توربین گازی با قابلیت افزایش تولید برق و کاهش گازهای گلخانه ای _ سازمان شیلات اعلام کرد در توزیع ماهی شب عید مشکلی نداریم _ گزارشی از بانک مرکزی درباره نقدینگی در کشور ودر آخر معرفی برند شرکت آترین تولید کننده انواع رادیاتور می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (268)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون 49 میلیون ایرانی مشمول دریافت سهام عدالت _ تخیفیف 40 درصدی هتل های استان تهران در ایام نوروز _ گزارش زنده از نمایشگاه بهاره توسط خانم غفوری _بلداجی شهر بدون بیکار ایران ودر اخر گزارشی از شرکت کیمیاگران تغذیه می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (267)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون نشست شورای معاونان ، مشاوران و مدیران عامل سازمان مناطق آزاد ویژه اقتصادی کل کشور _ تراز مالی صدرا از 1671 میلیارد تومان منفی به 1561 میلیارد تومان مثبت رسید _ ثبت ملی روستاهای استان کردستان و در آخر معرفی برند گزارشی از تولیدات کفش ایرانی پاروپا و معرفی این برند با کیفیت ایرانی می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (266)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون آغاز به کار دو نمایشگاه درتهران اولی بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی و سومین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر _ اغار طرح اعطای نشان فروش کالای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی _ با اعلام اتاق اصناف بیشتر کالاهای قاچاق است و مخالف اتاق اصناف با توسعه دستفروشی _مدیر کل نشر ریالی بانک مرکزی اعلام کرد درآستانه عید اسکناس نو به کلیه بانکها عرضه میشود ودر آخر معرفی برند شرکت ماشین سازی شرق صنعت سازنده انواع ماشین آلات لبنیاتی می پردازد.

 • خبرآگهی

  خبرآگهی (265)

  خبرآگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون افزایش 23 درصدی کشف کالاهای قاچاق _ آغاز ساماندهی سپرده گذاران بدرتوس و ولی عصر میمنت آباد رباط کریم از امروز _ و در اخر معرفی برند و گزارشی از برند صنایع چرم رایا می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (264)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی مثل گزارشی از افتتاحیه شبکه ایران کالا با سخنرانی دکتر زابلی زاده مدیر شبکه ایران کالا _ امضا توافق همکاری فنی و حرفه ای ایران و آلمان و در آخر به پرداخت بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی از 15 اسفند می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (263)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون خبری از افتتاحیه شبکه ایران کالا _ گزارشی از شریعتمداری وزیر صنعت ،معدن ، تجارت _ گزارشی از اقای عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران در باره شبکه ایران کالا _ سادرات ایران به ترکمنستان _ خبری درباره سامانه نوین آبیاری _ بندر خرمشهر و ترخیص کالا و بزرگترین بندر کشور و در آخر جشنواره اروند و کارون در بندر خرمشهر برای جذب گردشگری استان خوزستان می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (262)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون آغاز به کار نمایشگاه های بهاره در کشور _ گزارشی از آقای درودی مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران _ وزیر اقتصاد درباره کاهش سهم درآمد نفت و افزایش درآمد مالیات و مالیات بر ارزش افزوده _ گزارشی از نماشگاه استارت آپ پارک فناوری دانشگاه تهران و در اخر گزارشی از شرکت آراد نویس البرز تولید کننده انواع دفتر ، دفترچه ،دفترچه یادداشت و کلاسور در رنگها و طرحهای متنوع می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (260)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون افزایش نشانه های تجاری پوشاک تولیدی کشور _ کمیسیون اقتصادی مجلس در باره موسسه اعتباری تعیین تکلیف می شود _ راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در همایش هوشمندسازی بنادر گفت رشد سالانه صنعت حمل و نقل دریایی 3%می باشد و در آخر آقای دلیلی معاون توسعه و جذب سرمایه معاونت علمی ریاست جمهوری در گزارشی درباره رشد و توسعه منابع مالی شرکتهای دانش بنیان توضیحاتی دادند _ می پردازد .

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (259)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی همچون استقبال عمومی از اوراق گواهی سپرده ریالی _ تشریح فرصتهای سرمایه گذاری در سواحل مکران _ حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایر _ وزری صنعت ،معدن ،تجارت در سخنانی درباره اولویت اصلی این وزارت خانه درسال 97 معدنی ،اکتشاف معدنی می باشد _ گزارشی از دبیر اجرایی همایش آسانسور و پله برقی و در آخر گزارشی از رئیس سندیکای آسانسور و پله برقی و صادرات ان به کشورهای همسایه می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (258)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون افزایش قیمت معاملات مسکن در تهران _ انقلاب در اشتغال با واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی _ گزارشی از رئیس سندیکا آسانسور _ گزارشی از پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی ، بنادر در بندر عباس _ گزارشی از رئیس اتحادیه تولید کنندگان و بافندگان فرش دستبافت و درآخر افزایش بلیت اتوبوس در ایام عید ممنوع می باشد می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (257)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون عرضه زعفران در بورس کالا از فردا _ نظارت شدید برو مرغداری ها _ مردم مرغ و تخم مرغ شناسنامه دار مصرف کنند _ رد شایعه افزایش قیمت کودهای شیمیایی _ گزارشی از صنایع دستی فلک تولید کننده انواع لوستر و چراغ خوابهای سنتی و دستی _ و در آخر گزارشی از رئیس اتحادیه تولید کنندگان وبافندگان فرش دستبافت می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (256)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون تصویب بودجه 1397 در مجلس _ ثبت جهانی 10محصول استراتژیک صادراتی ایران _ گزارشی از نمایشگاه بهاره مصلی _ گزارشی از اقای شریعتمداری وزیر صنعت، معدن، تجارت و در آخر گزارشی از برند شرکت کیان باداس تولید کننده نودل هاتی کارا می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (248)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه درباره گزارشی از معاون و مشاور علمی فناوری رئیس جمهور در نمایشگاه استارتاپ و دانش بنیان _ با مصوبه هئیت وزیران درباره ضوابط استخدام رسمی کارکنان پیمانی و ایثارگران مشخص شد _ گزارشی از نهمین نمایشگاه بین المللی قیر ، آسفالت ،عایق ها و ماشین های وابسته _ وگزارشی از نمایشگاه استارتاپ و معرفی سایت علی بابا درحوزه گردشگری

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (247)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون آغاز مرحله پرداخت سود سهام عدالت از فردا _ حذف دفترچه بیمه تامیت اجتماعی و استفاده از کارت ملی به جای دفترچه _ گزارشی از موسسه تحلیلگران شبکه آریانا به عمده فعالیت آن توسعه وب اپلیکیشن سازمانی می باشد می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (246)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری _ استخدام 50هزار نفر در اینده نزدیک _گزارشی از حجاب سرای دینا تولید کننده انواع محصولات حجاب انواع چادر شب . مقنعه وچادر نماز در طرحها و رنگهای متنوع و زیبا _و معرفی برند بلبرینگ ایران تولید کننده انواع بلبرینگ رولی و مخروطی و ساچمه می پردازد

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (245)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون الزام به ارائه اطلاعات خرید و فروش ارز به سازمان _ رشد نقدینگی کاهنده شد _صدور اوراق مشارکت ارزی از طرف بانک مرکزی _ اجرای طرح ریجستری گوشی همراه وارداتی _ افزایش تولید چای در ایران _ صادرات فرش ایرانی _بهره برداری از بزرگترین طرح نهالستان زیتون استان قزوین ودر آخر گزارشی از پرورش گل فراهانی

 • خبر اگهی (برای باز پخش )

  خبر اگهی (برای باز پخش ) (242)

  خبر اگهی (برای باز پخش ) خبر اگهی این قسمت از قبیل یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران و اولین نمایشگاه بین المللی جامع دریایی ایران و همچنین پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات و گشایش چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش و شرکت صنایع چینی تقدیس.

 • اخبار تجارت و صنعت

  اخبار تجارت و صنعت (238)

  اخبار تجارت و صنعت

 • خبر اگهی 29 ابان

  خبر اگهی 29 ابان (236)

  افزایش صادرات به چین سرمایه گذاری 80 میلیون دلاری در استارتاپ ایرانی هشدار درباره بیت کوین معرفی شرکت های وان شف و اتدرانیک

 • خبر آگهی 24 ابان

  خبر آگهی 24 ابان (233)

  تعیین تکلیف تعاونی های منحل شده تا هفته اینده رشد 13 درصدی صادرات فرش برقراری رابطه کارگزاری با بانک های افریقای جنوبی و اوگاندا گزارش معرفی شرکت بهین برق آسیا

 • خبر آگهی 23 ابان

  خبر آگهی 23 ابان (231)

  کمیسیون مشترک ایران و غنا تخریب وسیع در زمین لرزه سرپل ذهاب صادرات 4.2 میلیارد دلاری محصول پتروشیمی از استان بوشهر معرفی شرکت نساجی اردکان یزد

 • خبر آگهی ( برای باز پخش )

  خبر آگهی ( برای باز پخش ) (230)

  زلزله جهانگیری نمایشگاه سرامیک سنگ

 • خبر آگهی ( برای باز پخش )

  خبر آگهی ( برای باز پخش ) (229)

  معافیت خودروهای برقی از مالیات صادرات خرده فروشی سهام عدالت شرکت فرابورس ایران نمایشگاه دیجیتال

 • خبر آگهی 20 آبان

  خبر آگهی 20 آبان (228)

  حضور هیئت 70 نفره اقتصادی اروپا در تهران ساخت ترانسفورماتورهای ویژه نیروگاه های بادی در ایران آغاز به کار نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال معرفی اپلیکیشین " کودک من " مصاحبه رئیس اتحادیه تولید کنندگان مرغ گوشتی معرفی شرکت نیکسا ، پرورش ماهی در قفس

 • خبر آگهی 16 ابان

  خبر آگهی 16 ابان (228)

  آغاز به کار دفتر توتال در تهران همزمان با پیش قرار داد مپنا و جنرال الکتریک ؛ حل مشکل تعرفه صادرات لبنیات به عراق به وزارت خارجه محول شد ؛ معرفی شرکت کیمیا شیمی تولید کننده ظروف یک بار مصرف گیاهی

 • خبر آگهی 14 ابان

  خبر آگهی 14 ابان (226)

  موفقیت ایران در تولید توربین های بخار و گاز معرفی اپلیکیشن زینگ برای درخواست آنلاین حمل و نقل معرفی برند های کفش تبریز سی سی و کیف مکس

 • خبر اگهی 9 ابان

  خبر اگهی 9 ابان (214)

  شکستن رکورد صادرات میگو تائید ادغام های وب و پارس انلاین سیف: اعطای وام به مصرف کنندگان خرد معرفی شرکت سامانه های هوشمند راه ابریشم

 • خبر آگهی - 6 ابان

  خبر آگهی - 6 ابان (211)

  بازار روسیه؛ فرصت مناسب برای کفش ایرانی جشنواره زعفران؛ طلای سرخ در فاروج استان خراسان شمالی معرفی شرکت صنعت مبلمان و میز و صندلی

 • خبر آگهی ( برای باز پخش )

  خبر آگهی ( برای باز پخش ) (210)

  اولین خط تولید سامانه آبیاری هوشمند ساخت ایران در شیراز نرخ بلیط هواپیما از مقصد تهران کیش و بالعکس کاهش یافت. سفر به منطقه ای در دل جنگل های ارسباران آخرین وضعیت خرید تضمینی چای معرفی پژوهشگاه فضایی

 • خبر آگهی 3 ابان

  خبر آگهی 3 ابان (209)

  نمایشگاه چرم - کیف - کفش نمایشگاه ابزیان اظهارات وزیر کشاورزی درباره وضعیت صادرات ابزیان معرفی شرکت سیال کاران کویر

 • خبر آگهی - 2 ابان

  خبر آگهی - 2 ابان (205)

  آخرین وضعیت اشتغال به نقل از سخنگوی دولت معرفی شرکت کابل سیمند افزایش سطح زیر کشت پنبه شهرستان نهبندان - قطب تولید زرشک

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (204)

  استخدام بانک مرکزی سهام عدالت ساخت 20 شرکت فراوری پسته معافیت ار پرداخت ارزش افزوده خودروهای برقی معرفی دو شرکت امنیتی 0 الکترویک

 • خبر آگهی ( برای باز پخش )

  خبر آگهی ( برای باز پخش ) (203)

  زعفران( معرفی برند سحر خیز) همایش کسب و کار خودرو سازان(ارتباط زنده) معرفی چند برند لوازم التحریر ایرانی

 • پرتغال- صنعت لبنیات- نمایشگاه لوازم خانگی

  پرتغال- صنعت لبنیات- نمایشگاه لوازم خانگی (202)

  پرتغال- صنعت لبنیات- نمایشگاه لوازم خانگی

 • خبر اگهی 29 مهر ماه 1396

  خبر اگهی 29 مهر ماه 1396 (202)

  کاهش بهای طلا در بازار تهران افزایش شاخص بورس تهران روز ملی صادرات - گزارش معرفی شرکت تحقیق گران اریانا - فعال در حوزه سایبری معرفی انتشارات هلیا - تولید کننده کتاب های نفیس با ارزش

 • خبر آگهی - 20 مهر

  خبر آگهی - 20 مهر (196)

  بازگشت ثبات به بازار ارز صادرات 121 میلیون دلاری ابزیان شرایط جدید صدور مجوز مشاغل خانگی نمایشگاه معدن + ارتباط زنده فرصت اشتغال درحوزه گردشگری معرفی دو برند شرکت نانو

 • خرید توافقی و امانی زعفران

  خرید توافقی و امانی زعفران (194)

  خرید توافقی و امانی زعفران سال پررونق پسته ایران شروع فصل سرما ، معرفی دو مدل بخاری از شرکت نیک کالا و ایران شرق معرفی شرکت زیست تخمیر - گزارش

 • توزیع گوشت و مرغ دولتی بین هیئات مذهبی

  توزیع گوشت و مرغ دولتی بین هیئات مذهبی (187)

  خبر اداره امورمالیاتی برای پرداخت مالیات توزیع گوشت و مرغ دولتی بین هیئات مذهبی گزارش معرفی چند تولید کننده پوشاک

 • گزارش برنج - ارتباط تصویری با واعظی (نمایشگاه) - هنرهای دستی

  گزارش برنج - ارتباط تصویری با واعظی (نمایشگاه) - هنرهای دستی (185)

  گزارش برنج - ارتباط تصویری با واعظی (نمایشگاه) - هنرهای دستی

 • خبر آگهی 13 ابان

  خبر آگهی 13 ابان (125)

  آغاز به کار نمایشگاههای بین المللی معدن و صنعت برق در تهران فناوری اینترنت بالنی در مرز مهران 85 استاندارد اجباری برای خودرو از سال 1397 اجرای مجدد طرح فروش اقساطی لوازم خانگی با کارت اعتباری از ماه اینده تسهیلات نوسازی تکنولوژی واحد های تولیدی معرفی شرکت گامِرون

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (21)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون آغاز پیش فرشش سکه از سوی بانک مرکزی _ خودکفایی ایران در تولید تخم زده ماهی قزل آلا _محدودیتی در توزیع میوه نداریم ذخیره سازی 60هزار تن میوه برا شب عید و در آخر گزارشی از صنایع مفتولی علوی تولید کننده انواع مفتول صنعتی و پیشرفته می پردازد.

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (20)

  خبر اگهی این قسمت از برنامه به مواردی چون تاکنون 17 هزار 500 واحد تولیدی تسهیلات دریافت کردند _ گزارشی از صحبتهای رئیس اتاق بازرگانی درباره ائین گشایش خانه تشکل های اقتصادی اتاق بازرگانی ،صنایع ، معادن و کشاورزی و اطلاعاتی در باره درمان و بیمه و خدمات رفاهی و اجتماعی و در آخر گزارشی از شرکت صنایع لاستیکی سهند

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (14)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به طور خلاصه به مواردی چون حضوردهها شرکت در بزرگترین نمایشگاه صنعت درب و پنجره درخاورمیانه درتهران _ تلاش برای کسب اقتصاد 640میلیارد دلاری در صنعت فضایی _ برگذاری5 نمایشگاه بهاره در پایتخت از نهم اسفند _ شرکت دولتی بازرگانی ایران اعلام کرد عرضه کالاهای اساسی شامل برنج و شکر و روغن و غیره با قیمت مصوب بازار از 20 بهمن در سراسر کشور _ضعف گردشگری در زمستان و عدم سرمایه گذاری در پیست اسکی _ گزارشی از شرکت پارسیان تراش صنعت تولید کننده انواع قطعات فلزی (فرزکاری ،سری تراشی،CNC )

 • خبر اگهی

  خبر اگهی (11)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به مواردمختلفی از جمله تسهیلات جدید صادراتی در کمرگ جمهوری اسلامی _ تشکیل کمیته ای برای تعیین مالیات برارزش افزوده طلا درسال 1397 _ از جنس تولید به رنگ حمایت گروه بهداشتی فیروز _ خروج صندوق حمایت از صنعت ،معدن ،تجارت از فهرست مشمول _اعطای وام به نوسازی بافت فرسوده شهرتهران و اتمام پرونده مسکن مهر _ اداره راه داری از سال 97 بارنامه برای خودرو بالای 50سال ممنوع خواهد شد _ گزارش از شرکت قالب سازی برای شرکتهای تولید مخازن پلاستیکی بنام فرا صنعت طبرستان می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (8)

  در این قسمت از خبر آگهی بخش های مختلفی از قبیل :در کمسیون تلفیق برداشت 4 میلیاردی از صندوق توسعه ملی در بوده 97 ،سهم 5تا 6 درصدی حمل و نقل در اقتصاد ایران ، صدور 150 دلاری محصولات کشاوری از ایران ،یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و دومین نمایشگاه املاک و مستغلات ،1.5 میلیارد دلار برای اشتغال روستای ،نرخ 38 ارز بانکی افزایش یافت ،می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (6)

  خبر آگهی این قسمت درباره موضوعاتی از قبیل میزبانی جشنواره فجر صنایع دستیاز 400 اثر اصیل _درمورد شرکت نفت ایرانول (ایرانول امسال بیشترین رشد فروش روغن موتور را به خود اختصاص داد)_ و همچنین طبق گزارش مرکز آمار ایران در 12 ماه گذشته نرخ تورم را 8/2% اعلام کرده است _و درمورد گردشگری چابهار در فصل زمستان و هوای خوب چابهار برای مسافرت و شناکردن و در آخر گزارشی از کارخانه الکتروپیک (درب بازکن صوتی و تصویری )پرداخته شده است.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (6)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به افتتاح بخش نخست بزرگترین گلخانه هیدروپونیک کشور_نمایشگاه گل و گیاه شیراز _اصلاح مالیات بر ارزش افزوده _طرح رجیستری تلفن همراه _ بهره برداری کارخانه آرد طلایی پرند می پردازد.

 • خبر آگهی

  خبر آگهی (5)

  خبر آگهی این قسمت از برنامه به افتتاح کارخانه صنایع غذایی استان البرز توسط معاون اول رئیس جمهور جناب آقای جهانگیری _کسب مقام دومی تولید آهن اسفنجی دنیا_هنر فرش بافی افزایش صادرات غیر نفتی و گزارشی از نمایشگاه فرش _ گزارش از مجلس درمورد فرش _ بنیاد برکت _ گروه صنعتی مکرر می پردازد.

 • خبر آگهی (موتورسیکلت)

  خبر آگهی (موتورسیکلت) (2)

  خبر آگهی در این قسمت از برنامه زنده توضیحاتی درمورد موتورسیکلت و گزارش از این نمایشگاه و معرفی انواع موتورسیکلت ایرانی موتورسیکلت تلاش

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها

 • واسطه گران و دلالان از چرخه بازار گوشت خارج می شوند

  صادرات دام زنده همچنان ممنوع

  معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از ادامه توقف صادرات دام زنده تا اطلاع بعدی برای تنظیم بازار گوشت قرمز خبر داد.

 • سرمایه‌های سرگردان چرا به صنعت نمی‌روند؟

  سرمایه‌های سرگردان چرا به صنعت نمی‌روند؟

  کاهش نرخ سود بانکی در سال گذشته علاوه‌ بر التهاباتی که در بازار ارز و طلا به وجود آورد، یک خلأ مهم در اقتصاد کشور را هم هشدار داد و آن عدم وجود زیرساخت‌های صنعتی موثر برای جذب سرمایه‌های خارج شده از بانک‌ها بود؛ صنعتی که می‌تواند محقق‌کننده کلیدواژه‌های تولید، ارزش افزوده و اشتغال مولد باشد.

 • مجوز واردات تخم مرغ از ترکیه دوباره صادر شد.

  واردات تخم مرغ از سرگرفته شد

  مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد: برای تنظیم بازار، مجوز واردات تخم مرغ از ترکیه دوباره صادر شد.

 • رشد قیمت سهم‌های فلزی، افت نفتی‌ها

  نبض بورس تهران

  بازیگران بورس تهران امروز شاهد افت قیمت سهام های گروه نفت بودند این در حالی بود که عمده سهم‌ها در گروه فلزات اساسی با افزایش قیمت رو به رو شد.

 • برداشت 40 هزار تن چای از باغات شمال

  برداشت 40 هزار تن چای از باغات شمال

  چای ایرانی که به صورت عمده از باغ های شمال کشور بویژه استان گیلان به دست می آید، محصولی طبیعی که در راستای حمایت از کالای ایرانی، نخستین بار در کشور، در بورس کالای منطقه آزاد انزلی عرضه می شود.

 • دولت برنامه ای برای افزایش قیمت نان ندارد

  هشدار به نانوایی های آزادپز

  معاون بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: با توجه به ثبات قیمت گندم در سالجاری، دولت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت نان و آرد خبازی های آزاد پز ندارد.

 • شرایط صادرات محصولات مرتبط با سازمان دامپزشکی کشور اعلام شد

  شرایط صادرات محصولات مرتبط با سازمان دامپزشکی کشور اعلام شد

  سازمان دامپزشکی کشور شرایط صادرات محصولات مرتبط با سازمان دامپزشکی را اعلام کرد.

 • راه اندازی زنجیره ماشین های کشاورزی در مزرعه سبزیجات برگی و گیاهان دارویی

  مکانیزه شدن مراحل کاشت، داشت و برداشت سبزیجات و گیاهان دارویی

  نخستین بار در کشور، مجموعه کامل ماشین های خاک ورزی و تهیه بستر، نشاکار، ریزدانه کار و برداشت ویژه انواع سبزیجات و گیاهان داروئی برگی در مزرعه ۷ هکتاری در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در قالب یک زنجیره کامل راه اندازی شد.

 • صندوق‌های جسورانه روشی خلاق برای کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان

  صندوق‌های جسورانه روشی خلاق برای کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان

  ستاری با اشاره به نقش شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی، گفت: باید قبول کنیم که خودمان سبب شده‌ایم که خارجی‌ها در کشور بیایند و فعالیت کنند؛ شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی امروز در مرحله بسیار خوبی قرار دارند اما با همین فرهنگ نادرست و انگ زدن به آنها اجازه نمی‌دهیم که این شرکت‌ها رشد کنند.

 • ایران سومین تولیدکننده گردو در جهان

  ایران سومین تولیدکننده گردو در جهان

  مدیرکل دفتر امور میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی کرد: با اصلاح و نوسازی باغات گردو، میانگین عملکرد این محصول به میانگین جهانی نزدیک می شود.

 • صنعت نفت ایران 110 ساله شد.

  داستان پیدایش نفت در ایران

  ۱۱۰ سال از زمانی که نخستین بار نفت ایران در عمق ۳۶۰ متری سطح زمین از چاه شماره یک مسجد سلیمان در منطقه نفتون فوران کرد، گذشت.

 • بودجه یک میلیارد دلاری بیماری‌های دخانی

  بودجه یک میلیارد دلاری بیماری‌های دخانی

  سالانه یک میلیارد دلار از بودجه کشور برای درمان بیماری‌ها و پیامد‌های ناشی از مصرف دخانیات صرف می‌شود.

 • یزد، قطب حمل و نقل ریلی کشور

  یزد، قطب حمل و نقل ریلی کشور

  مدیرکل راه آهن استان یزدگفت: ۴۰ درصد حمل و نقل ریلی کشور در استان یزد انجام می‌شود.

 • نصب نخستین سکوی فاز‌های ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی

  نصب نخستین سکوی فاز‌های ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی

  با بهره برداری از سکوی فاز‌های ۲۲ تا ۲۴، روزانه ۵۰۰ میلیون فوت مکعب گازشیرین به توان تولید گاز کشور افزوده می‌شود.

 • ۴ دلیل گرانی مسکن از زبان رئیس اتحادیه املاک

  ۴ دلیل گرانی مسکن از زبان رئیس اتحادیه املاک

  رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: ۴ مولفه ارز، سکه، طلا و بورس در قیمت مسکن تاثیرگذار است و تنها نیازمندان واقعی اقدام به خرید کنند.

 • افزایش ۲۰درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت نهایی شد + سند

  افزایش ۲۰درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت نهایی شد + سند

  شورای نگهبان استفساریه مجلس شورای اسلامی در خصوص جزء ۱ بند الف تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۷ را مغایر قانون اساسی تشخیص نداد و به این ترتیب افزایش ۲۰درصدی حقوق حداقلی‌بگیران در دولت اعمال خواهد شد.

 • توسعه گلخانه ها مرهم تنش های آبی کشاورزی

  توسعه گلخانه ها مرهم تنش های آبی کشاورزی

  خشکسالی چندین ساله، کاهش بارندگی و درپی آن خشک شدن قنات ها، چشمه ها و کاهش منابع آب زیرزمینی چالش هایی در بخش کشاورزی خراسان شمالی ایجاد کرده که به گفته کارشناسان توسعه گلخانه ها مرهمی برای تنش های آبی کشاورزی استان خواهد بود.

 • 1050 میلیارد ریال تسهیلات برای هتل سازی در بوشهر جذب شد

  1050 میلیارد ریال تسهیلات برای هتل سازی در بوشهر جذب شد

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: به منظور توسعه مراکز اقامتی و زیر ساخت های گردشگری از سال گذشته تاکنون یکهزار و 50 میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی برای تاسیس هتل در این استان جذب شده است.

 • حذف یکی از خوان‌های مالیاتی برای تولیدکنندگان

  حذف یکی از خوان‌های مالیاتی برای تولیدکنندگان

  معافیت واحدهای تولیدی از پرداخت چهار درصد علی‌الحساب واردات قطعی هرچند گامی امیدوارکننده در راستای رونق واحدهای تولیدی است، اما به طور حتم نقطه پایانی نیست و باید شاهد لحاظ سایر معافیت‌های مالیاتی از جمله مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر عملکرد در کنار اخذ عوارض گمرکی باشیم.

 • سفر گردشگران جمهوری آذربایجان به ایران افزایش یافت

  سفر گردشگران جمهوری آذربایجان به ایران افزایش یافت

  سفر گردشگران جمهوری آذربایجان به ایران در چهار ماه نخست سال جاری میلادی ،در مقایسه با مدت زمان مشابه سال پیش 11.6 درصد افزایش یافته است .

 • صنایع دستی در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود

  صنایع دستی در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود

  سرپرست معاونت صنایع دستی کشور می گوید: مذاکره با مدیران فروشگاه های زنجیره ای شهروند، رفاه و هایپر استار برای عرضه صنایع دستی در سال «حمایت از کالای ایرانی» در جریان است.

 • دو سال است دست به دامان وزارت راهیم!

  دو سال است دست به دامان وزارت راهیم!

  دبیر انجمن شرکت‌های راه‌سازی معتقد است نرسیدن به خواسته‌های سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در پروژه‌های آزادراهی می‌تواند امکان ادامه حیات را از آنها بگیرد و شاید دیر رسیدن به تقاضاهای آنها رساندن نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب باشد.

 • برنج مازندران از بحران آب بی‌نصیب نماند

  برنج مازندران از بحران آب بی‌نصیب نماند

  مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: یکی از راه کارهای اساسی برای رفع بحران آب در اراضی کشاورزی نوبت بندی است.

 • واردات دانه روغنی آفتابگردان ممنوع شد +سند

  واردات دانه روغنی آفتابگردان ممنوع شد +سند

  وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور بخش نامه‌ای واردات دانه روغنی آفتابگردان را ممنوع اعلام کرد.

 • عناوین نخست روزنامه های اقتصادی شنبه 5خرداد97

  عناوین نخست روزنامه های اقتصادی شنبه 5خرداد97

  روزنامه های اقتصادی شنبه 5 خرداد به مسائلی همچون قرارداد 85 میلیون دلاری هند در چابهار، واکنش صندوق جهانی پول به تحریم سیف، احتمال رونق دوباره چهارراه استانبول و انتظار ایران تا ارائه بسته اقتصادی اروپا در 10 خرداد پرداختند.

 • نرخ بلیت پروازهای داخلی اوج گرفت/ قیمت نجومی پرواز تهران - مشهد

  نرخ بلیت پروازهای داخلی اوج گرفت/ قیمت نجومی پرواز تهران - مشهد

  با نزدیک‌شدن به تعطیلات چندروزه، نرخ بلیت پروازهای داخلی در حال اوج‌گیری است. قیمت پرواز تهران ــ‌بوشهر از مرز نیم‌میلیون تومان عبور کرده و بلیت پرواز تهران ــ‌کیش نیز ۶۱۵هزار تومان فروخته می‌شود.

 • دلیل مخالفت با تعیین سقف ۳ سال در قراردادهای موقت

  دلیل مخالفت با تعیین سقف ۳ سال در قراردادهای موقت

  رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می‌گوید نگرانی کارفرمایان درباره‌ی تعیین سقف سه ساله برای قراردادهای موقت بی‌مورد است، چون بحث بر سر کارهای غیرمستمر است، وقتی زمان کاری از سه سال فراتر می‌رود منطقی آن است که تا زمان استمرار با کارگر قرارداد دائمی بسته شود و وقتی کار پایان می‌یابد دیگر ارتباطی میان کارگر و کارفرما برقرار نیست.

 • اعلام فهرست کالاهای صادراتی مشمول دستورالعمل جدید ارزی

  اعلام فهرست کالاهای صادراتی مشمول دستورالعمل جدید ارزی

  به گفته عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، فهرست اقلام صادراتی که امکان فروش ارز خارج از سامانه نیما برای آنها وجود ندارد هفته آینده اعلام می‌شود.

 • پایان برداشت بهاره برگ سبز چای تا پایان هفته

  پایان برداشت بهاره برگ سبز چای تا پایان هفته

  برداشت بهاره برگ سبز چای از باغ‌های شمال کشور تا پایان هفته آینده ادامه دارد.

 • اعلام علت فروخته نشدن ارز به مسافران

  اعلام علت فروخته نشدن ارز به مسافران

  ارز مسافرتی یکی از مواردی است که بانک مرکزی خود را متعهد به تامین آن می داند و بر این اساس به ازای هر سفر خارجی هموطنان در سال بین 500 تا هزار یورو یا معادل آن به ارزهای دیگر پرداخت می شود.