شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا | باشگاه مخاطبان

معرفی باشگاه مخاطبان

باشگاه مخاطبان شبکه تلویزیونی ایران کالا یک فضای تعاملی و بستری برای دیده، شنیده و شناخته شدن تمام مخاطبان این شبکه است!

اگر علاقه و استعدادی در هر یک از زمینه های فیلم برداری، فیلمسازی، خبرنگاری، عکاسی، گویندگی و رشته های مربوط به رسانه دارید، شبکه ایران کالا این بستر را فراهم کرده تا در فضایی سراسری دیده و شناخته شوید.

شما میتوانید با ارسال عکس، تولید فیلم و تهیه گزارش های خبری در حوزه های اقتصادی، کارآفرینی، تولید، فروش، تحلیل بازار، صنعت گردشگری و نقاط گردشگری اقلیم های مختلف، علاوه بر کمک به حمایت از کالا، کارآفرین و تلاشگران ایرانی، هنر و اطلاعات خود را نیز در فضایی رسمی و پربازدید به نمایش بگذارید...

شما عزیزان می توانید با ثبت نظراتتان درباره برنامه های شبکه ایران کالا و ارائه پیشنهادها یا انتقادها، علاوه بر کمک به ارتقای کیفیت محتوای برنامه ها، عضو باشگاه مخاطبان شده و از مزایای آن بهره مند شوید.

- به استعداد های برترف میدان فعالیت بیشتری ارائه میشود و این میتواند آینده کاری و مسیر زندگی تان را به سمت علاقه تان، تغییر دهد.

- هر ساله از بین اعضای باشگاه مخاطبان افردی که بیشترین و پربازدیدترین فعالیت ها را داشته باشند برای حضور در جشن سالگرد افتتاحیه شبکه دعوت به عمل آمده و تقدیر خواهد شد.

- علاوه بر برترین ها، از بین تمام اعضای باشگاه صرف نظر از میزان و کیفیت فعالیت، به قید قرعه تعدادی از اعضا به ضیافت جشن دعوت میشوند.

- برای شرکت در مسابقات، برنامه ها و سایر جشن ها نیز، اعضای باشگاه مخاطبان همیشه در اولویت هستند.

این گوی و این میدان، در باشگاه مخاطبان، منتظرتان هستیم !

سوالات متداول

 • چگونه می توانم به آرشیو برنامه های شبکه دسترسی داشته باشم؟

  چگونه می توانم به آرشیو برنامه های شبکه دسترسی داشته باشم؟

  تمامی برنامه‌های شبکه ایران کالا پس از پخش، برروی وب‌سایت قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به راحتی آنها را مشاهده کنید. البته این امکان شامل همه برنامه‌ها نمی شود. اگر برنامهی مورد نظر شما روی وب‌سایت موجود نیست، شما می‌توانید از راه‌های ارتباطی موجود روی سایت، در خواست خود را ارسال کنید.

 • چگونه می‌توانم از زمان پخش برنامه‌های شبکه مطلع شوم؟

  چگونه می‌توانم از زمان پخش برنامه‌های شبکه مطلع شوم؟

  شما می‌توانید از چندین راه مختلف از برنامه‌های روزانه جدول پخش شبکه مطلع شوید. راه نخست اعلام برنامه‌های تلویزیونی و تیزرهای هر برنامه است که به صورت متناوب از آنتن پخش می شوند. راه دیگر مراجعه به وبسایت شبکه و بخش «جدول پخش» است. در این قسمت جدول پخش هفتگی برنامه‌های شبکه قرار گرفته است. همچنین می‌توانید با فشار دادن دکمه EPG کنترل تلویزیون، جدول پخش برنامه‌های شبکه را ببیند.

نظرات بینندگان

 • ایران کالا به بازار آمد

  ایران کالا به بازار آمد

  برنامک (اپلیکیشن) شبکه تلویزیونی ایران کالا وارد سامانه کافه بازار، مایکت و چارخونه شد.

رویدادها

ارتباط با ما

  • امور مخاطبان27861100
  • وب‌سایتwww.iktv.ir
  • پیامک1000010
  • کانال سروشIrkalatv@
  • اینستاگرامIrkalatv
  • آدرس خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، بلوار گلشهر، شماره 27

ارسال پیام