شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا | بنگاه های اقتصادی

ثبت اطلاعات بنگاه شما

قابل توجه بنگاههای اقتصادی و صاحبان کسب و کار:
همین حالا بنگاه اقتصادی خود را به صورت رایگان در بانک اطلاعاتی شبکه تلویزیونی ایران کالا ثبت کنید و بنگاه خود را در معرض مخاطبان گسترده پایگاه اینترنتی ایران کالا قراردهید.

بانک اطلاعاتی بنگاه‌ها

اطلاعیه ها

نشان های تجاری

 • بازار بکر میوه خشک در ایران

  بازار بکر میوه خشک در ایران

  تولید انواع میوه خشک در جهان، قدمتی قابل‌توجه دارد که این امر با ورود انواع دستگاه‌های صنعتی و استفاده از خشک‌کن در کشورهای مختلف جهان، تحولی اساسی داشته است.

 • حرکت قطار افزایش ۱۰۰درصدی هزینه پیامک‌های بانکی

  حرکت قطار افزایش ۱۰۰درصدی هزینه پیامک‌های بانکی

  پس از دریافت ناگهانی هزینه ۳۰ هزار تومانی پیامک‌های بانکی از سوی بانک شهر در تاریخ شانزدهم فروردین سال‌جاری که اطلاع‌رسانی کاملی در مورد آن صورت نگرفته بود و نارضایتی‌هایی را به دنبال داشت، خبر‌ها حاکی است بانک‌های دیگر نیز یک به یک به این قطار سریع‌السیر سوار می‌شوند.

 • محیط‌کار شرکت‌ها در پساکرونا

  محیط‌کار شرکت‌ها در پساکرونا

  پاندمی کووید-۱۹ تاثیرات منفی زیادی روی نیروی کار جهان داشته است. میلیون‌ها شغل را نابود کرده و باعث افزایش نرخ بیکاری شده که ۱۴برابر بیشتر از بحران اقتصادی یک دهه پیش است.

 • سرمایه‌گذاری فولادسازان در مجموعه فولاد مکران

  سرمایه‌گذاری فولادسازان در مجموعه فولاد مکران

  مجموعه فولاد مکران که در مراحل نخست و دوم احداث آن، یک واحد تولید آهن اسفنجی، دو واحد گندله‌سازی، یک واحد فولادسازی و یک واحد نوردسازی پیش‌بینی ‌شده است، با سرمایه‌گذاری توسعه‌ای سه شرکت فولادساز بزرگ همچون فولاد مبارکه، چادرملو و گل‌گهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

 • امکان توسعه خلاقیت شبکه فروش در بیمه کارآفرین

  امکان توسعه خلاقیت شبکه فروش در بیمه کارآفرین

  جذب مشتری جدید برای یک شرکت بسیار هزینه‌بردارتر از حفظ مشتری‌های موجود است و شرکت‌های دوراندیش با ایجاد باشگاه مشتریان و ارائه خدمات ویژه به مشتریان سابق خود، آنها را راضی نگه می‌دارند تا دوباره برای خرید یا اخذ خدمات به آنها مراجعه کنند، به این ترتیب علاوه بر جذب مشتری جدید، با حفظ مشتریان سابق‌شان تعداد مشتریان و در نتیجه فروششان را چند برابر می‌کنند.

 • رکوردشکنی در راندمان واحدهای تولید برق حرارتی

  رکوردشکنی در راندمان واحدهای تولید برق حرارتی

  راندمان نیروگاه‌های حرارتی ایران سال گذشته با رشد بیش از چهاردهم درصدی از ۵۶/ ۳۸درصد به ۳۹درصد افزایش یافته است. رقمی که بیشترین میزان افزایش سالانه راندمان نیروگاه‌های حرارتی ظرف هشت سال اخیر بوده و موجب کاهش مصرف ۸۴۶ میلیون مترمکعب/ لیتر سوخت معادل در سال ۹۹ شده است.

 • برنامه افزایش تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی مجتمع سنگان

  برنامه افزایش تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی مجتمع سنگان

  در راستای افزایش تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی برای تامین خوراک کارخانه‌های ذوب و فولادسازی داخل، تولید سنگ‌آهن دانه‌بندی سنگان تا ۶/ ۲ میلیون تن طی امسال افزایش می‌یابد.