روایتی مهیج از فساد بانک های بین المللی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

روایتی مهیج از فساد بانک های بین المللی

  • جمعه 27 فروردین 1400 12:46
  • شناسه 62261
روایتی مهیج از فساد بانک های بین المللی

شبکه تلویزیونی ایران کالا یک فیلم با موضوع فساد کلان در بانک های بین المللی را به نمایش می گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  «بین المللی» نام یک فیلم جاسوسی تبهکاری به کارگردانی تام تیکور محصول سال ۲۰۰۹ آمریکا، آلمان، بریتانیا است. در این فیلم کلیو اون به جای مامور پلیس بین‌الملل بازی کرده‌است.

خلاصه داستان:

فیلم بیم المللی روی موضوع فساد بانک‌ها تمرکز کرده‌است.در این فیلم بانکی در معاملات جنایی نظیر قاچاق انسان در فساد غرق شده‌است. یک مامور پلیس به نام للوئیس سیلینگر می‌خواهد کارهای آنها را به کمک دوستش النور افشا کنند. این در حالی است که بانک متوجه آنها شده و سعی دارد آنها را از سر راه بردارد.

“بین المللی” درباره‌ی فساد در بانک‌داری بین المللی است، اما نه فساد یا سودجویی‌ای که بحران مالی و اقتصادی کنونی را در دنیا ایجاد کرد، بلکه سناریوی فیلم متأثر از یک افتضاح دیگر بانک‌داری بین المللی است. در دهه‌ی ۱۹۹۰، بانکی با نام

Bank of Credit and Commerce International که بانک بزرگی بود و یک سرمایه‌دار پاکستانی به اسم “حسن عابدی” آن را در کراچی باز کرده بود، بعد از بیست سال وقتی سرمایه‌ی بانک به ۲۰ میلیارد دلار رسید و در ۷۸ کشور ۴۰۰ شعبه زده بود و طوری سازمان یافته بود که همه‌ی معاملات‌اش مخفی انجام می‌گرفت، در بریتانیا و آمریکا به پول‌شویی و فساد مالی به خصوص برای قاچاق‌چیان مواد مخدر و دلالان اسلحه متهم شد… “بین المللی” فیلمی درباره‌ی سقوط این بانک است.

این فیلم روز جمعه ساعت 15 از شبکه ایران کالا پخش می شود. تکرار پخش این فیلم روز سه شنبه ساعت 22:30 خواهد بود.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «اخبار برنامه ها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها