گفتانه؛ پل ارتباطی شبکه ایران کالا با مخاطبان و تولیدکنندگان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گفتانه؛ پل ارتباطی شبکه ایران کالا با مخاطبان و تولیدکنندگان

  • جمعه 24 اردیبهشت 1400 04:47
  • شناسه 63324
گفتانه؛ پل ارتباطی شبکه ایران کالا با مخاطبان و تولیدکنندگان

سری جدید برنامه تلویزیونی گفتانه با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان و تولید کنندگان، همچنین معرفی برنامه ها و فعالیت های شبکه تلویزیونی ایران کالا روانه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا سری جدید برنامه گفتانه با اجرای آرمان غفاریان در روزهای شنبه تا پنجشنبه راس ساعت 18:30 پخش می شود. تکرار این برنامه نیز در ساعت 22:35 خواهد بود.

این برنامه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که یکی از آنها پخش پیام صوتی مخاطبان برنامه است. در این بخش پیام های مخاطبان شامل تقدیر و تشکر یا انتقاد آنها از برنامه های شبکه، همچنین پیشنهادها برای بهبود کیفیت تولیدات ایران کالا پخش می شود.

آنسوی لنز، بخش دیگر از این برنامه است که هدفش اطلاع رسانی از پشت صحنه برنامه های ایران کالاست. در این بخش علاوه بر معرفی برنامه های پرمخاطب و جذاب شبکه، پشت صحنه آنها نیز به نمایش گذاشته می شود.

پایگاه اطلاع رسانی ایران کالا، بخش های مختلف و متنوعی دارد که معرفی آنها می تواند مخاطبان را در انتخاب محتوای مورد نظرشان راهنمایی کند.

یکی از بخش های ثابت گفتانه معرفی بخش های سایت اینترنتی شبکه ایران کالا است.

ایستخند آیتم جدیدی است که در سری جدید گفتانه تولید شده است. در این آیتم افراد به اجرای استندآپ کمدی با موضوعات مختلف اقتصادی می پردازند.

 علاقمندان می توانند برای مشاهده آن به صفحه اختصاصی برنامه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «اخبار برنامه ها»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها