ظرفیت تولید سیمان گچ ساوه در سال ۹۹ افزایش داشت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ظرفیت تولید سیمان گچ ساوه در سال ۹۹ افزایش داشت

  • سه شنبه 24 فروردین 1400 14:18
  • شناسه 62141
ظرفیت تولید سیمان گچ ساوه در سال ۹۹ افزایش داشت

نایب رئیس هیئت مدیره بلور گچ ساوه گفت: ظرفیت توسعه را به بیش از ۵۰ درصد و اشتغالزایی را به ۷۰ درصد رساندیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، تمجیدی نایب رئیس هیئت مدیره بلور گچ ساوه در گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا گفت: شرکت بلور گچ ساوه از سال ۶۹ در منطقه محروم نوبران ساوه تاسیس شده است به دلیل معادن غنی سنگ گچ در استان مرکزی و شهرستان ساوه این شرکت تاسیس شد ، در گذشته تولیدات به روش سنتی بود  اما امروز ه به صورت صنعتی و مدرن کار انجام می‌شود.

 وی اظهار کرد:  شرکت بلور گچ ساوه در گذشته ظرفیت ۲۵۰ تن در روز  داشت اما به طبع تقاضاهایی که به وجود آمد ظرفیت به ۱۲۰۰ تن در روز رسید امروزه به لطف خداوند تولیدات خوبی را داریم و سال گذشته ظرفیت توسعه را به بیش از ۵۰ درصد و اشتغالزایی را به ۷۰ درصد رساندیم.

تمجیدی با اشاره به اینکه یکی از محصولات ویژه ما  خاک آماده صنعتی است گفت:  در معادن خاک های خوب رس داریم که آن  را در محصولاتمان استفاده می‌کنیم و توانستیم  محصول گچ و خاک آماده با برند کیمیا را تولید کنیم.

نایب رئیس هیئت مدیره بلور گچ ساوه با اشاره به اینکه گچ سفید کاری ساختمان را به عنوان مرحله نهایی تولید کرده‌ایم عنوان کرد: به دلیل ارتقای صنعت ساختمان سازی دیوار ها کاملا صاف و صیقلی هستند لذا  یکسری گچ را تو لید کرده‌ایم که در سطوح صاف چسبندگی ایجاد می کند.

وی تصریح کرد: ظرفیت بلور گچ ساوه سالانه ۳۰۰ هزار تن است، در سال گذشته تولید داخلی تضعیف شده بود اما با توجه به دیدگاه هایی که نسبت به تولید داشتیم اقدام به افزایش ظرفیت کردیم به طوری که محصولاتمان را به جنوب و شمال عراق صادر می‌کنیم ،ظرفیت تولید سیمان گچ ساوه در سال ۹۹ افزایش داشت. مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت بلور گچ ساوه می توانند با شماره88174030 و یا 091203079152 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها