نایب رئیس مجلس: کشور باید از وابستگی بودجه به نفت نجات یابد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نایب رئیس مجلس: کشور باید از وابستگی بودجه به نفت نجات یابد

  • شنبه 16 اسفند 1399 10:24
  • شناسه 61033
نایب رئیس مجلس: کشور باید از وابستگی بودجه به نفت نجات یابد

نایب رئیس مجلس گفت: کشور را باید با اتکا به ظرفیت های غنی زیست محیطی و طبیعی جمهوری اسلامی و مدیریت مالیات اداره کرد و از وابستگی بودجه به نفت نجات یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، نیکزاد نایب رییس دوم ‌مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه 11 اسفند ماه 1399 در دومین نشست گام دوم انقلاب و دولت جوان حزب اللهی بسیج اساتید دانشگاه های تهران که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان تهران  در مرکز شرافت برگزار شد، عنوان کرد: ولایی بودن، کارآمدی و پاک دست بودن را از مهمترین ویژگی های دولت جوان حزب اللهی دانست و با اشاره به ظرفیت های غنی زیست محیطی و طبیعی جمهوری اسلامی اعلام داشت که کشور را باید با اتکا به این منابع عظیم و مدیریت مالیات اداره کرد و از وابستگی بودجه به نفت نجات یافت.

نیکزاد، یکی از نیازهای اساسی کشور را مسکن دانست و وظیفه دولت آماده سازی زیر ساخت های، ساخت مسکن برای احاد مردم بخصوص جوانان برشمرد.

پیش از جلسه دکتر علیرضا آل امین مسئول بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان تهران و دکتر دارا مسئول بسیج اساتید دانشگاه های تهران مطالبی را در مورد عملیاتی نمودن محورهای گام دوم در دانشگاه ها ایراد کردند و خواستار توجه بیشتر مجلس به بودجه دانشگاه فرهنگیان شدند.

در پایان نایب رییس مجلس شورای  اسلامی بر حمایت مجلس شورای اسلامی از دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها