نحوه هزینه کرد ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت نامعلوم است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نحوه هزینه کرد ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت نامعلوم است

  • پنجشنبه 21 اسفند 1399 09:55
  • شناسه 61209
نحوه هزینه کرد ارز ۴۲۰۰ تومانی توسط دولت نامعلوم است

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: دولت تاکنون در رابطه با سرنوشت ارزهای ۴۲۰۰ و چگونگی هزینه کرد آنها گزارشی ارائه نکرده است که اکنون ادعا می‌کند مباحث مجلس در خصوص ارز ۴۲۰۰ تومانی بر روی کالاهای اساسی اثرگذار بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محمود احمدی بیغش، با انتقاد از شانه خالی کردن مسئولان در پذیرش مشکلات کشور، گفت: متاسفانه آقای ربیعی علی رغم اینکه شعار منصف بودن می‌دهند در صحبت‌هایشان انصاف را رعایت نکرده و بیشتر از آنکه به منافع مردم توجه کند، به منافع جناحی نگاه می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دولت علت کمبود روغن را مباحث مربوط به حذف ارز ۴۲۰۰تومانی مطرح می‌کند این درحالی است که فلسفه ارز دولتی به واردات کالاهای اساسی مربوط شده و استفاده از آن برای واردات لوازم آرایشی، خلال دندان و سایر اقلام غیر ضروری صحیح نیست. از طرفی دولت تاکنون در رابطه با سرنوشت ارزهای ۴۲۰۰ و چگونگی هزینه کرد آنها گزارشی ارائه نکرده است که اکنون ادعا می‌کند مباحث مجلس در خصوص ارز ۴۲۰۰ تومانی بر روی کالاهای اساسی اثر گذار بوده است.

نماینده مردم شازند در مجلس خاطرنشان کرد: اگر مجلس در بررسی لایحه بودجه وسواس به خرج نمی‌داد، دولت همه چیز را نابود می‌کرد. هم اکنون هم لایحه دولت برای مردم بار سنگینی داشته و از دست مجلس کار چندانی بر نمی‌آمد.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مجلس در رابطه با بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ تمام تلاش خود را کرد تا باری از دوش مردم برداشته و مایحتاج مردم را به مسائل انتخاباتی و جناحی مربوط نکند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها