اولویت سال ۱۴۰۰ توجه به تولید، معیشت مردم و اشتغال است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

اولویت سال ۱۴۰۰ توجه به تولید، معیشت مردم و اشتغال است

  • یکشنبه 01 فروردین 1400 11:07
  • شناسه 61504
اولویت سال ۱۴۰۰ توجه به تولید، معیشت مردم و اشتغال است

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: سال جهشِ تولید را پشت سر گذاشتیم در حالی که اقتصاد، تولیدِ برنامه ریزی شده، معیشت و اشتغال، همواره از اولویت هاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محمدرضا رضائی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی طی پیامی سال نو و نوروز باستانی را که با اعیاد خجسته شعبانیه و ولادت ولی عصر(عج) مقارن شده، را به تمامی مردم ایران تبریک گفته و اظهار امیدواری کرد که  در سال جدید، شاهد رشد و توسعه بیش تر و بهره برداری از پروژه های مهم به ویژه در زمینه درمان باشیم.

متن پیام به شرح زیر است؛

 به نام خدا
یا مُحَوّل الحَولِ و الاحوال
حَوّل حالَنا الی اَحسَنِ الحال

سال ۱۳۹۹ به پایان رسید در حالی که کشورمان، شدیدا درگیر بیماری کرونا بود. خدای بزرگ را شاکرم که با درایت و برنامه ریزی مسؤولان محترم، جان فشانی و تلاشِ پزشکان و کادر درمان و هم بستگی و اتّحادِ همه مردم، مراحل سختِ مبارزه با این ویروسِ ویران گر، سپری شد اگر چه مراقبت ها و توصیه های بهداشتی هم چنان باید ادامه داشته باشد. ‌

نوروز، رستاخیز طبیعت و فصلِ رویش ها و طراوت هاست. بارورکننده باورهای توحیدو معاد و زمان اندیشیدنِ به زیبایی ها و خوبی هاست. پیام‌ آورِ امید، نشاط، دوستی، عشق و محبت است و آموزنده زندگیِ بهتر.

سال جهشِ تولید را پشت سر گذاشتیم در حالی که اقتصاد، تولیدِ برنامه ریزی شده، معیشت و اشتغال، همواره از اولویت هاست. در همین راستا، رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، امسال را سالِ تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامیدند که ان شاالله با شناخت و بررسی دقیقِ موانع تولید و حمایت های مسؤولین محترم و آحاد مردم به خصوص حضور حداکثری در انتخاباتِ ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، شاهد ایرانی آباد، پررونق و مقتدر باشیم.

این جانب با تبریک و شادباشِ نوروز باستانی که با اعیاد خجسته شعبانیه و ولادت ولی عصر(عج)، قرین شده است به عموم ملّت ایران به ویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، مردم شریفِ شهرستان های جهرم و خفر و بخش های تابع، امیدوارم که در سال جدید، شاهد رشد و توسعه بیش تر و بهره برداری از پروژه های مهم به ویژه در زمینه درمان در حوزه انتخابیه ام، باشیم.

یاد امام راحل عظیم الشأن(ره) وشهدا را گرامی می دارم و توفیقات مقام معظم رهبری، اَدام الله ظلّه العالی را از درگاه ربوبی خواهانم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها