به‌زودی مابه‌التفاوت حقوق برخی از مستمری بگیران پرداخت می‌شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

به‌زودی مابه‌التفاوت حقوق برخی از مستمری بگیران پرداخت می‌شود

  • شنبه 21 فروردین 1400 19:22
  • شناسه 62024
به‌زودی مابه‌التفاوت حقوق برخی از مستمری بگیران پرداخت می‌شود

وزیر تعاون گفت: احکام جدید درباره بخشی از مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با اشکالات فنی مواجه شده است که قرار شد به زودی این مشکل برطرف شده و مابه التفاوت آن برای این بخش از بازنشستگان واریز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، به دنبال طرح برخی ابهامات در چگونگی متناسب سازی مستمری بازنشستگان در فروردین سال جاری، سازمان تأمین اجتماعی اطلاعیه‌ای را صادر کرد. در متن این اطلاعیه آمده است: نظر به انعکاس نقطه‌نظرات مستمری‌بگیران عزیز سازمان از سوی مدیران کل استان‌ها و کانون‌های بازنشستگان سراسر کشور مبنی بر وجود پاره‌ای اشکالات و ابهامات در چگونگی افزایش مستمری فروردین‌۱۴۰۰ برخی از غیرحداقل‌بگیران، با وصول نظرات و بررسی کارشناسی به عمل آمده؛ وجود بعضی ایرادات نرم افزاری در محاسبات مستمری متناسب سازی شده در خصوص متوسط بگیران (غیرحداقل بگیران) ملاحظه شد که مستلزم اصلاح فنی و نرم افزاری است.

شریعتمداری، وزیرتعاون درباره آخرین وضعیت احکام جدید مستمری بگیران و اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی این گونه توضیح داد: بر این اساس مقرر شد به منظور جلوگیری از توقف در پرداخت مستمری‌ها، پرداخت برمبنای محاسبات فعلی استمرار یابد و همزمان نسبت به بررسی و رفع ایرادات نرم افزاری و اعمال اصلاحات و صدور احکام جدید برای مستمری بگیران فوق تا پایان اردیبهشت سال جاری اقدام لازم انجام شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها