سهاداران بانک دی بخوانند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سهاداران بانک دی بخوانند

  • شنبه 28 خرداد 1401 11:51
  • شناسه 111276
سهاداران بانک دی بخوانند

مدیرعامل فرابورس اطلاعات جدیدی درباره بازگشایی نماد بانک دی ارائه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا مدیرعامل فرابورس درباره نماد بانک دی گفت: تاییدیه صورت مالی از بانک مرکزی صادر شده و با ارایه گزارش شش ماهه حسابرسی شده شاهد گشایش نماد دی خواهیم بود.

میثم فدایی، مدیرعامل فرابورس ایران در گفتگویی در خصوص عرضه استارتاپ ها در فرابورس گفت: در طی ماه های اخیر قبل از عرضه تپسی استارتاپ های مختلفی به جهت پذیرش به ما مراجعه میکردند اما مهم ترین دغدغه آن ها  فرآیند و ضوابط استارتاپ ها بود که با عرضه امروز بیش از 95 درصد مسیر عرضه استارتاپ ها برای همگان مشخص شد، تنها بحث معاملات ثانویه مانده است که این نیز مدیریت خواهد شد.

وی تاکید کرد : با مشخص شدن این فرایند شاهد عرضه استارتاپ های دیگری در حوزه VOD و اپلیکیشن های کاربردی تلفن همراه  به ما مراجعه کرده اند و مذاکرات و استعلام های آن ها انجام شده است  .

فدایی در خصوص بازگشایی برخی نمادها نیز گفت: تقریبا دو هفته است به صورت جدی پیگیر بازگشایی نمادهای بیمه ای هستیم، نماد اتکاسا در هفته آینده گشایش نماد خواهد شد، در خصوص سایر شرکت های بیمه ای نیز پیگیری های لازم را از خود شرکت ها و بیمه مرکزی داشته ایم تا مجوز فعالیت آنان صادر شود و شاهد عرضه آن ها باشیم.

مدیرعامل  فرابوس ایران در خصوص نماد بانک دی گفت: از نوروز امسال جلساتی را  در خصوص بانک داشتیم و موکدا تاکید کردیم تا منابع خوبی را برای بحث بازارگردانی  بانک دی در نظر داشته باشند، تاییدیه صورت مالی از بانک مرکزی صادر شده و مجمع آن نیز برگزار شده است، همچنین منابع خوبی برای بازارگردانی نیز آماده شده است و با ارایه گزارش 6 ماه حسابرسی شده شاهد گشایش نماد دی خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها