انتشار گزارش فعالیت ماهانه تپسی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

انتشار گزارش فعالیت ماهانه تپسی

  • جمعه 10 تیر 1401 20:59
  • شناسه 121467
انتشار گزارش فعالیت ماهانه تپسی

جدیدترین گزارش فعالیت ماهانه تپسی منتهی به 31 خرداد 1401 در کدال منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا این شرکت طی یک ماه گذشته درآمد عملیاتی 45 میلیارد تومانی داشته و این رقم برای بهار امسال به بیش از 103 میلیارد تومان می‌رسد.

با حضور تپسی در بورس ایران، این شرکت همانند سایر نهادهای پذیرش شده بایستی گزارش فعالیت خود را به صورت ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله منتشر کند. بر این اساس جدیدترین گزارش فعالیت ماهانه تپسی روی سامانه کدال قرار گرفته که به درآمدهای عملیاتی این مجموعه اختصاص دارد.

براین اساس تپسی در خرداد 1401 به درآمد عملیاتی 45 میلیارد تومانی دست پیدا کرده است. بخش اعظم این درآمد از کمیسیون دریافتی از سفیران حاصل شده اما سرویس تلفنی، راه‌اندازی مجدد، جریمه سفیر متخلف و سوءپیشینه سفیران نیز از دیگر منابع درآمدی تپسی بوده‌اند.

درآمد عملیاتی این شرکت طی اردیبهشت ماه معادل 34 میلیارد تومان گزارش شده بود؛ از همین رو درآمد تپسی در خرداد ماه رشدی 32 درصدی را تجربه کرده است. به نظر می‌رسد برگزاری امتحانات خرداد ماه و گرم شدن هوا در افزایش تقاضای سفر با تپسی و درآمد این شرکت بی تاثیر نباشد.

تپسی همچنین اعلام کرده است طی بهار امسال به درآمد عملیاتی 103 میلیارد تومانی دسترسی پیدا کرده است؛ این در حالی است که درآمد عملیاتی آن‌ها طی 6 ماه اول سال گذشته حدود 107 میلیارد تومان و برای کل سال 266 میلیارد تومان اعلام شده بود.

با توجه به عرضه این شرکت در بورس و صرف سرمایه جذب شده برای توسعه، به نظر می‌رسد تحقق پیش‌بینی درآمد 680 میلیارد تومانی برای این شرکت دور از انتظار نباشد.

گفتنی است شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس 24 خرداد ماه با نماد «تپسی» در بازار دوم فرابورس عرضه شد. نماد این شرکت در حال حاضر بسته بوده و در حال طی فرآیند افزایش سرمایه است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها