حباب سکه حدودا ۳۵۰ هزار تومان است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حباب سکه حدودا ۳۵۰ هزار تومان است

  • دوشنبه 16 فروردین 1400 15:22
  • شناسه 61846
حباب سکه حدودا ۳۵۰ هزار تومان است

عضو هیئت رئیسه طلا و جواهرات حباب سکه را ۳۵۰ هزار تومان دانست و گفت: قیمت طلا تقریباً ثابت مانده و الان بهترین موقعیت برای خرید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، سلمانیان عضو هیئت رئیسه طلا و جواهرات گفت: هر اونس طلا یک هزار و ۸۲۵ دلار است که نسبت به روز قبل ۶ دلار کاهش قیمت را نشان می دهد، همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۵۷ هزار تومان است.

وی با اشاره به اینکه هر قطعه سکه جدید طرح امامی ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت دارد افزود: هر قطعه سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت دارد، همچنین نیم سکه ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است که هیچ تغییری نداشته است ،ربع سکه ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است که ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت دارد.

عضو هیئت رئیسه طلا و جواهرات با اشاره به اینکه حباب سکه حدودا ۳۵۰ هزار تومان است عنوان کرد : با توجه به اینکه شروع کاری را در سال جدید داریم ،قیمت‌ها تقریباً ثابت است لذا بهترین موقعیت برای خرید طلا است لذا قیمت طلا نسبت به سال قبل تغییرات آن چنانی نداشته است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تورم»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها