معرفی شرکت «زیورآلات سنتی عباد» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت «زیورآلات سنتی عباد»

  • شنبه 16 اسفند 1399 13:05
  • شناسه 61041
معرفی شرکت «زیورآلات سنتی عباد»

مدیرعامل شرکت زیورآلات سنتی عباد گفت: طلاسازان ایرانی جایگاه خوبی از نظر طراحی محصولات در سطح منطقه دارند و در سال‌های اخیر پیشرفته‌های خوبی داشته‌ایم.

عبادالله محمدولی مدیرعامل شرکت زیورآلات سنتی عباد در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: نزدیک به پنجاه سال است که در حوزه طلا و جواهر فعال هستم و فعالیت خود را از سال 1350 شروع کردم و وارد حرفه طلاسازی شدم.

وی ادامه داد: حدود ده سال اول کاری ام را با اره کاری آغاز کردم و از اوایل دهه 60 سعی کردم تغییراتی را در کارها و طراحی ها انجام بدهم و طرح و مدل های جدیدی را به بازار عرضه کنم چرا که برای موفقیت در این صنعت باید طرح های جدید و نو را هماهنگ با سلیقه بازار و مشتری که مدام در حال تغییر است ارائه داد که در غیر این صورت بازار را از دست خواهیم داد .

مدیرعامل شرکت زیورآلات سنتی عباد بیان کرد: در گذشته با توجه به توان خرید مردم النگویی که عرضه می شد بین 30 تا 35 گرم بود اما امروزه با توجه به توان خرید مردم ما این گرم ها را پایین آوردیم و چیزی بین 9 تا 10 گرم شده است که البته دوام کمتری به نسبت طلاهای قدیم دارد.

محمدولی عنوان کرد: تمام طلاهای عرضه شده در شرکت ما و ایران 18 عیار هستند و قیمت طلا در تمام دنیا بر اساس انس جهانی تعیین می شود و ما نمی توانیم تغییراتی در قیمت بطور خودسر داشته باشیم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر طراحی و ایده های خوبی در بازار طلای کشور هست  اینگونه نیست که ما کپی کارهای خارجی باشیم. در این زمینه پیشرفت خوبی در طی دو دهه گذشته داشته ایم و جز رده های اول این حرفه در منطقه هستیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها