بیمه پیش قدم مانع زدایی با ایجاد امنیت در تولید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بیمه پیش قدم مانع زدایی با ایجاد امنیت در تولید

  • شنبه 30 اسفند 1399 20:42
  • شناسه 61490
بیمه پیش قدم مانع زدایی با ایجاد امنیت در تولید

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: مانع‌زدایی نیز برنامه‌های راهبردی صنعت بیمه را با انرژی مضاعفی دنبال خواهیم کرد و موانع سه بخش نظارتی، صدور مجوز و خدمات‌رسانی را برطرف می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، امروز غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری، طراحی و تبیین شده یک راهبرد جدی برای صنعت بیمه کشور به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: آرامش و اطمینان، دو پیش‌نیاز مهم و حیاتی بخش "تولید" به شمار می‌روند که زیرساخت‌های آن در صنعت بیمه شکل می‌گیرد و قوام می یابد.

این مقام مسئول تصریح کرد: رفع موانع تولید در بخش‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری یک ضرورت آشکار است اما اطمینان خاطر تولیدگران و آرامش بنگاه‌های اقتصادی، موضوع مهم‌تری است که صنعت بیمه، بیرق تامین و توسعه آن را به دوش می‌کشد.

 رئیس کل بیمه مرکزی ادامه داد: تولید توام با تردید و نگرانی، علاوه بر آسیب کُندی جریان توسعه، لطمات دیگری را به دنبال دارد که شرح آن در این مجال اندک نمی‌گنجد و صنعت بیمه با ظرفیت‌های بسیار و قابلیت‌های منحصر به فرد خود می‌تواند این دغدغه‌ها را به حداقل برساند.

 وی گفت: در بخش پشتیبانی که برای اهالی صنعت بیمه شاید مهم‌ترین فراز شعار امسال است که می‌تواند یک ماموریت حساس نیز تلقی شود.ان‌شاءالله امسال در بخش‌های گوناگون اقتصادی در امر پشتیبانی، موثرتر از گذشته عمل کنیم.

 این مقام مسئول  بیان کرد:در گام آخر یعنی مانع‌زدایی نیز برنامه‌های راهبردی صنعت بیمه را با انرژی مضاعفی دنبال خواهیم کرد و با برطرف سازی موانع در سه بخش نظارتی، صدور مجوز و خدمات‌رسانی در تحقق این شعار ارزشمند تمامی توان خود را به کار می‌بندیم.

سلیمانی در پایان گفت: با در نظر گرفتن این نکته که با تکمیل زیرساخت‌های الکترونیکی و تجهیز صنعت بیمه به دانش روز و بهره‌گیری از ابزارهای دیجیتالی، این صنعت می‌تواند در چارچوب این شعار، حرکتی شفاف، مطمئن و مقتدر را تجربه کند و به عنوان یک الگو، معرفی و مطرح شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها