برای صادرات استانداردهای جهانی را دریافت کرده‌ایم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برای صادرات استانداردهای جهانی را دریافت کرده‌ایم

  • یکشنبه 15 فروردین 1400 18:38
  • شناسه 61821
برای صادرات استانداردهای جهانی را دریافت کرده‌ایم

مدیرعامل شرکت صنایع پخت مشهد گفت: مصرف برق در تولیدیمان کاهش داده‌ایم و برای صادرات نیز استانداردهای جهانی را دریافت کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، اسحاق آبادی مدیر عامل شرکت صنایع پخت مشهد در گفتگو با شبکه ایران کالا در خصوص محصولات این شرکت توضیحاتی را ارائه کرد.

اسحاق آبادی مدیر عامل شرکت صنایع پخت مشهد گفت: ما در بحث تولید و صادرات مشکلی نداریم مسیر صادرات در کشورمان همواره است اما مشکل اساسی در بحث تحریم ها داریم که باید موضوع انتقال پول به راحتی و سریع تر اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به اینکه انتقال پول باید سریعتر و ارزانتر اتفاق بیفتد افزود:  قسمتی از مواد اولیه را از سایر کشورها وارد کشور می کنیم لذا مسیر واردات باید سهل تر شود زیرا مسیر بانکی وجود ندارد به طوری که باید بتوان سرعت واردات مواد اولیه را افزایش داد تا دچار تاخیر در تحویل محصول به مشتری نشویم.

مدیرعامل شرکت صنایع پخت مشهد با اشاره به اینکه قوانین و بخشنامه ها باید یکپارچه شوند تا مسیر تولید هموار تر از قبل شود اظهار کرد:  محصولات شرکت صنایع پخت مشهد در زمینه تولید و طراحی انواع ماشین آلات پخت نان، شیرینی و فرهای آشپزخانه‌ای و پخت غذا است.

اسحاق آبادی با اشاره به اینکه ۱۲ اختراع ثبت شده و تجاری شده داریم عنوان کرد :تلاش کردیم محصولات جدید را با توجه به نیاز داخل و برای صادرات طراحی کنیم، محصولات جدید را با توجه به نیاز مشتری طراحی می کنیم و امیدواریم سال خوبی برای تولیدات صنعتی کشور داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه تعطیلی به علت نیاز به خدمات پس از فروش در ماشین آلات تولیدی نداشتیم گفت :در داخل و خارج از کشور خدمات پس از فروش به مشتریان را عرضه می کنیم، با توجه به استانداردهای ملی ایران و استانداردهای جهانی دستگاه ها را طوری طراحی کرده‌ایم تا کم مصرف باشند.

مدیرعامل شرکت صنایع پخت مشهد با اشاره به اینکه مصرف سوخت را تا ۷۵ درصد کاهش داده ایم افزود:  مصرف برق را تا حدود ۲۰ درصد در محصولات تولیدیمان کاهش داده ایم و برای صادرات نیز استانداردهای جهانی را برای محصولاتمان دریافت کرده‌ایم.

به کره‌جنوبی، ژاپن، آمریکا، کانادا، استرالیا، سنگاپور و  تمام کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهای اوراسیا محصولاتمان را صادر می‌کنیم.

محصولات ما قابل رقابت با محصولات کشورهای خارجی از جمله ایتالیا، آلمان و آمریکا است، دستگاهی را برای تولید نان سنگک تولید کرده‌ایم که بدون دخالت دست اقدام به تولید نان می کند و ضایعات را به صفر رسانده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها