برخی از افراد زیر پای تولید سنگ می اندازند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برخی از افراد زیر پای تولید سنگ می اندازند

  • سه شنبه 17 فروردین 1400 12:43
  • شناسه 61879
برخی از افراد زیر پای تولید سنگ می اندازند

مدیر عامل شرکت تولیدی آریا کاوان گفت: مسائل مرتبط با دارایی ،بیمه، گمرکات و مالیات از جمله موانع پیش پای تولید است ، بنابراین باید مشکلات را برطرف و به دنبال اصلاح قوانین باشیم.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا خیاط خلقی مدیرعامل شرکت تولیدی آریا کاوان گفت : مجموعه ما از سال ۷۳ مشغول تولید لوله‌های پ. پ  است ،در سال ۸۶ لوله های فایبرگلس را تولید کردیم.

وی با اشاره به اینکه  تولیدات ما بیشتر جنبه مجموعه‌های ملی را دارد افزود: سایز لوله های ما بزرگ است و برای مصارف خانگی نیست بلکه برای سدسازی  و آبرسانی بین شهرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت تولیدی آریا کاوان با اشاره به اینکه آب شیرین کن بندرعباس یکی از پروژه‌های بزرگ ملی ماست افزود: آب شیرین شده قرار است به ۱۷ استان برسد به طوری که قسمتی از این پروژه بزرگ ملی را ما انجام می‌دهیم.

خلقی یکی از موانع مرتبط با تولید را  قانونگذاری  دانست و عنوان کرد: مسائل مرتبط با دارایی ،بیمه، گمرکات و  مالیات از جمله موانع پیش پای تولید است لذا باید مشکلات را برطرف و به دنبال اصلاح قوانین باشیم.

وی برخی از مسائل مرتبط با حوزه بانکی را به نفع تولید کننده ندانست و گفت:  متاسفانه برخی از سخت‌گیری‌ها به ضرر تولید منجر می‌شود، نباید خدمات ما  به دلیل مسائل مرتبط با چک  از بین برود.

مدیر عامل شرکت تولیدی آریا کاوان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های بانک مرکزی را باید زیر سوال برد  افزود: متاسفانه برخی از برنامه‌ها از سوی کشورهای خارجی به نام قانون و اسلام به خورد ملت ما داده می‌شود، قوانین باید اصلاح شود ،همچنین باید از نیروهایی استفاده کرد که به دنبال به ثمر رساندن تولید هستند ،متاسفانه برخی از افراد زیر پای تولید سنگ می اندازند و به دنبال منافع شخصی خودشان هستند. مشتریان محترم می‌توانند برای ارتباط با این مجموعه تولیدی با شماره 05138422783 تماس گرفته و یا به سایت http://akpipe.com/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها