نان قدس رضوی برندی با بیش از 50 سال سابقه فعالیت در صنایع غذایی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نان قدس رضوی برندی با بیش از 50 سال سابقه فعالیت در صنایع غذایی

  • پنجشنبه 19 فروردین 1400 12:07
  • شناسه 61953
نان قدس رضوی برندی با بیش از 50 سال سابقه فعالیت در صنایع غذایی

مدیر عامل شرکت صنایع غذایی رضوی گفت: نان قدس رضوی سابقه ای بیش از نیم قرن دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، طالبیان مدیر عامل شرکت صنایع غذایی رضوی با اشاره به اینکه نان قدس رضوی تولید کننده انواع کیک ،کلوچه و نان است گفت:  مجموعه نان قدس رضوی برای اکثر آحاد ملت شریف ایران برندی نام آشنا است به طوری که سابقه بیش از نیم قرن دارد، این  مجموعه در سال ۴۶ تاسیس شده است.

وی تصریح کرد:  به دلیل کیفیت تقاضای نان  زیاد شد لذا در سال ۵۱ عملاً شرکت ثبت و طرح توسعه در سال ۶۱  کلید خورد، مجموعه ما  در ورودی شهر مشهد در مساحتی به وسعت  ۱۳ هکتار  با ۱۴ خط تولیدی محصولات مشغول به تولید است لذا  برند ما به نام نان قدس رضوی عرضه می‌ شود، مردم نگاه ویژه‌ای به نان قدس رضوی دارند.

طالبیان با اشاره به طرح توسعه مجموعه نان رضوی افزود: مخاطبین ما عموم مردم هستند به طوری که بار مسئولیت های ما افزایش یافته است، امیدواریم به لحاظ کیفی سرآمد باشیم ،  استانداردهای متعددی را از مراجع مختلف اخذ کرده‌ایم.

وی با اشاره به بحث نوآوری و خلاقیت در محصولات نان رضوی گفت:  در سال ۶۱ فاز مطالعاتی طرح توسعه کلید خورد و لذا بر اساس شرایط اقلیمی کشور و ذائقه مردم محصولاتمان را طراحی کردیم ، مجموعه ما  انواع کیک روغنی، انواع کیک اسفنجی، بیسکویت ،ویفر و دونات را تولید می کند.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی رضوی با اشاره به اینکه محصول ویژه و منحصر به فردی به نام نان های لایه ای را تولید کرده ایم  افزود:  یکی از افتخارات مجموعه ما این است که در سال‌های اخیر ماشین آلاتی را تجهیز کردیم که از مدل های اروپایی کپی برداری شده است.
مشتریان محترم می توانند برای ارتباط با شرکت صنایع غذایی رضوی با دفتر فروش مشهد ۰۵۱۳۶۶۵۸۰۰۵ و یا دفتر شهرستانها ۰۵۱۳۶۶۵۸۰۰۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها