معرفی شرکت پوشش پلاستیک کاسپین | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت پوشش پلاستیک کاسپین

  • دوشنبه 23 فروردین 1400 01:40
  • شناسه 62083
معرفی شرکت پوشش پلاستیک کاسپین

مدیرعامل شرکت پوشش پلاستیک کاسپین گفت: ماشین‌آلات پیشرفته با نیروی کار خبره داریم به طوری که نیاز صنایع مربوطه را تامین می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، طهرانی مدیر عامل شرکت پوشش پلاستیک کاسپین با اشاره به تولید محصولات بسته بندی برای مصارف غذایی و صنعتی گفت: سابقه چاپ و تولید انواع لفاف های بسته بندی را داریم به طوری که سابقه ما قریب به ۳۰ سال است.

طهرانی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی کاسپین در استان قزوین قرار دارد عنوان کرد:  تولیدات ما شامل چاپ و تولید انواع لفاف های بسته بندی است ، شرکت ما  انواع لفاف های بسته بندی کاغذی و پلاستیکی را تولید می‌کند، از تولیدات ما در صنایع دارویی، غذایی و آرایشی استفاده می شود.

وی افزود: ماشین‌آلات پیشرفته با نیروی کار خبره داریم به طوری که نیاز صنایع مربوطه را تامین می کنیم.

 مدیرعامل شرکت پوشش پلاستیک کاسپین با اشاره به اینکه با دارا بودن ماشین آلات پیشرفته می‌توانیم نیاز صنایع مربوطه را تامین  کنیم تصریح کرد : ما قبلاً از تولیدات کشور ترکیه استفاده می‌کردیم اما این امکان را شرکت ما فراهم کرده است تا بتوانیم از تولیدات داخلی در کشور استفاده کنیم لذا با داشتن ماشین آلات و دانش فنی در کشور خودمان محصولات را تولید می‌کنیم و از خروج ارز از کشور جلوگیری  می کنیم.

وی  با اشاره به اینکه بسته بندی و چاپ در فروش محصول نقش بسزایی دارد گفت: ویترین محصول بسته بندی و چاپ آن است ،خوشبختانه با فراهم بودن امکانات می توانیم نیاز صنایع داخلی را تامین کنیم،  مواد پلاستیکی در محیط زیست آلایندگی دارند لذا مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا در محیط از بین برود اما ما  با استفاده از دانش فنی به سمت استفاده از کاغذهای دور ریختنی پیش رفته‌ایم.

طهرانی  با اشاره به اینکه در بازار مردم از محصولات ما استقبال کرده‌اند افزود : افتخار داریم که توانستیم در این صنعت به عنوان پیشرو قدم مثبتی را برداریم.مشتریان می توانند با شماره 02832848026 تماس بگیرند و  یا به سایت www.pepcopack.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها