معرفی محصولات پوشاک مردانه و پسرانه با نشان تجاری سالیان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی محصولات پوشاک مردانه و پسرانه با نشان تجاری سالیان

  • یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 16:47
  • شناسه 62960
معرفی محصولات پوشاک مردانه و پسرانه با نشان تجاری سالیان

تولید کننده پوشاک مردانه و پسرانه گفت: ما برای یک سری از مشتریان کار را به صورت انحصاری با برند "سالیان" تولید می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محسن وحدت تولید کننده پوشاک مردانه و پسرانه طی گفتگوی زنده تلویزیونی از شبکه ایران کالا اظهار کرد: پارچه‌های ما ۱۰۰ درصد کتان است و به صورت خام خریداری می‌شود و در رنگرزی پارچه از لحاظ رنگ و کیفیت کامل می شود لذا بعد از این مراحل، کار را به صورت تی شرت در می‌آوریم و عملیات شستشو را انجام می دهیم تا تمام آبرفت پارچه گرفته شود.

وی با اشاره به تولید پوشاک مردانه و پسرانه افزود: پارچه های  ما ۱۰۰ درصد کتان است و در برخی از موارد نادر ممکن است ۹۵ درصد کتان و ۵ درصد لاکرا باشد.

وحدت با اشاره به اینکه عملا کارهایی که مرتبط با تی شرت است در تمام دنیا کپی برداری می شود گفت: نباید کپی از روی یک برند معروف صورت بگیرد ما می‌توانیم با استفاده از طرح ها و برندهای معروف ایده‌های نوعی را در تولید تی شرت به کار بگیریم ،باید بتوانیم با ایجاد خلاقیت طرح هایی نو ایجاد کنیم که ما این کار را در پیش گرفته‌ایم.

این تولید کننده پوشاک مردانه و پسرانه با اشاره به اینکه  ما تولید کننده ای هستیم که برای یک سری از مشتریان کار را به صورت انحصاری تولید می‌کنیم اظهار کرد:  کار ما با برند "سالیان" در بازار ارائه می شود به طوری که در اغلب شهرها شعبه داریم.

وی گفت: به دلیل شیوع کرونا مشکلات در حوزه تولید افزایش پیدا کرده است اما همزمان با جهش تولید ،جهش قیمت وجود دارد این در حالی است که باید بازار در ثبات قرار بگیرد اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که در حوزه تامین مواد اولیه وجود دارد ،ثبات در بازار دیده نمی‌شود، مشتریان محترم می توانند جهت ارتباط با مجموعه ما با شماره 77604544-77602779 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها