معرفی شرکت یاس پرده بهارنارنج | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت یاس پرده بهارنارنج

  • دوشنبه 17 خرداد 1400 14:57
  • شناسه 64158
معرفی شرکت یاس پرده بهارنارنج

نیارمی گفت : تولید انواع پردهای زبرا، پارچه ای و چاپ روی پارچه را در شرکت یاس پرده بهار نارنج انجام می دهیم.

مدیر شرکت یاس پرده بهار نارنج طی گفتگوی زنده با شبکه ایران کالا اظهار کرد: شرکت یاس پرده بهار نارنج در سال ۹۲ به صورت گروه صنعتی در شهرک صنعتی منصور کنده بابل کار خود را آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت انواع کتیبه های پرده را تولید می کند گفت: در ادامه مسیر با توجه به پیش برد تعامل روز افزون در صنعت چاپ دیجیتال و نساجی توانسته ایم نسل جدید پرده، به نام راشل دراپه که برای اولین بار در ایران چاپ کنیم.

نیارمی تصریح کرد: گروه شرکت یاس پرده بهار نارنج اکنون در زمینه تولید و چاپ انواع راشل دراپه ترکیبی ، ساده و طرح دار، تولید و چاپ انواع پرچم های احتزاز ، مراسمات ، تشریفات ، رومیزی ،چاپ انواع پارچه های رومبلی ، روتختی ، رومیزی ، کوسن و البسه فعالیت می کند.

مدیر شرکت یاس پرده بهار نارنج با اشاره به اینکه نسل جدید پرده نیازی به آستر ندارد به طوری که نصب این نوع از پرده ها به سهولت انجام می‌شود ادامه داد:  شستشوی پرده ها آسان است، تصاویر طراحی شده بر روی پرده به راحتی کنار هم قرار می‌گیرد.

نیارمی افزود: این پرده ها  به راحتی با آب و مواد شوینده شستشو می شوند و پنج سال تضمین کیفیت دارد به طوری که ما کیفیت کالاهایمان را تضمین می کنیم ، مشتریان محترم می توانند جهت ارتباط با  شرکت بهار نارنج با شماره ۰۹۱۱۱۱۶۲۰۱۹ تماس بگیرند و یا به سایت www.yaspardeh.com مراجعه کنند.

 انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها