پیکو مارک؛ سازنده نسل جدید شیشه های هوشمند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

پیکو مارک؛ سازنده نسل جدید شیشه های هوشمند

  • یکشنبه 27 تیر 1400 14:20
  • شناسه 65466
پیکو مارک؛ سازنده نسل جدید شیشه های هوشمند

مدیرعامل شرکت پیکو مارک گفت: مبتکر و ابداع کننده نسل جدید شیشه های هوشمند هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، عبدالرضا آشنایی مدیرعامل شرکت پیکو مارک طی  گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه ایران کالا اظهار کرد: ما نسل جدید شیشه های هوشمند را تولید می‌کنیم به طوری که شیشه های هوشمند معضلات شیشه هایی را که در گذشته تولید می شد را ندارند.

آشنایی با اشاره به اینکه در مغز شیشه حکاکی صورت می‌گیرد به طوری که چندین خاصیت از شیشه را می‌توانیم بگیریم گفت: اولین خاصیت آن پرده مصور نوری است که فضای خصوصی را به اضافه نور و یک تصویر دلخواه انتخاب شده را می توانیم ایجاد می کنیم.

 وی با اشاره به اینکه آپشن دیگری را در نظر گرفته‌ایم تا یک طرف تنها دید داشته باشد بیان کرد: از داخل بیرون را می توان در تمامی ساعات شبانه روز ببینیم به طوری که شیشه های رفلکس عملکرد آنها در شب ها معکوس است.

مدیرعامل شرکت پیکو مارک با اشاره به اینکه شیشه های هوشمند در روز کاملاً پوشش و حجاب را برای ساختمان ها ایجاد می‌کند افزود:  در تمامی مکان هایی که انسان در آن تردد دارد همچون  ادارات، مکان‌های مسکونی ،درمانی و بهداشتی می توانیم از این نوع از  شیشه ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: مشتریان محترم جهت سفارش محصول می توانند با شماره ۰۹۱۳۲۲۴۷۲۱۸  تماس بگیرند و یا به سایت www.pikomark.co مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها