معرفی صنایع غذایی آریبال | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی صنایع غذایی آریبال

  • دوشنبه 28 تیر 1400 20:38
  • شناسه 65519
معرفی صنایع غذایی آریبال

غریب گفت: ما تولید کننده عسل طبیعی و لواشک میوه ای رامناز هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مدیرعامل صنایع غذایی آریبال طی گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه ایران کالا با اشاره به اینکه در کل اقلیم هایی که در ایران و یا سایر کشورها وجود دارد تولید عسل صورت می‌گیرد اظهار کرد:  دو نوع معجون عسل داریم که دارای گردو، بادام زمینی، پسته و فندق هستند به طوری که از آن به بمب انرژی یاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عسل آویشن جز عسل های درمانی و صادراتی ما محسوب می‌شود افزود:  همچنین عسل میوه‌ای داریم که می‌توان به عسل زردآلو و عسل انجیر اشاره کرد که هیچ‌گونه افزودنی در آنها استفاده نشده است.

 مدیرعامل صنایع غذایی آریبال با اشاره به اینکه  تمامی عسل ها از وقتی که از کندو بیرون می آیند از ۴ هفته تا ۴ ماه می‌تواند شکرک بزند لذا برای اینکه این شکرک زدن  را به تعویق بیندازیم می توانیم مقداری حرارت به عسل بدهیم گفت: نوع دیگری از عسل به نام  چهل گیاه را تولید می کنیم که از نوع موم دار به حساب می‌آید.

غریب گفت:  یکسری عسل در ایران تولید می شود که از لحاظ میزان گل اقلیم ضعیفی دارند و لذا با آب و شکر تغذیه می شوند بنابراین عسل تغذیه ای عسل بدی نیست به شرط اینکه میزان تغذیه کمتر باشد.

وی با اشاره به اینکه روش‌های مختلفی برای عرضه محصول داریم ۸ سال است که در تهران دفتر پخش داریم ادامه داد:  به صورت اینترنتی تولیداتمان را در فروشگاه اینترنتی به فروش می رسانیم، همچنین محصولات ما در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، اتکا و دیجی کالا به فروش می رسد، مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت می‌توانند با شماره  ۴۲۴۸۵۲۵۷ تماس بگیرند و یا به سایت www.aribal.co مراجعه کنند.

 انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها