گروه ملی جهادی توسعه گران پیشرو  | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گروه ملی جهادی توسعه گران پیشرو 

 • دوشنبه 22 شهریور 1400 20:35
 • شناسه 67189
گروه ملی جهادی توسعه گران پیشرو 

گفتگو با زهرا پویافر بنیانگذار و رئیس گروه ملی جهادی توسعه گران پیشرو


بنیانگذار و رئیس گروه ملی جهادی توسعه گران پیشرو در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: هدف از شکل گیری این شرکت   توسعه مشاغل خانگی و خرد و خلاق است که با توجه به بحث های توسعه اقتصادی به خصوص در مناطق محروم به این موضوع پرداختیم.
زهرا پویافر افزود: بنابر این حضور آحاد جامعه به خصوص کودکان را با اهداف جهادی آشنا کنیم. از فروردین 1400 که ثبت رسمی داشتیم تا امروز 250 عضو رسمی داریم .
رئیس گروه ملی جهادی توسعه گران پیشرو گفت: مجمع کارآفرینیان جهادگر داریم که اعلام آمادگی کردند. در سطح استان ها در طی این شش ماه 31 استان نماینده داریم.
وی در خصوص صادرات هم گفت: یکی از مباحث اصلی که دنبال می کنیم بحث فروش محصولات مشاغل خانگی ، خرد و خلاق است که از اهداف اصلی مجموعه است. اولین اقدام جدی ما حذف واسطه گری بود که با قراردادی که با یکی از شرکت  های صادراتی بزرگ منعقد کردیم و  تولیدکنندگان بدون واسطه می‌توانند محصولات خود را صادر کنند. محصولاتی که کیفی باشد و قابلیت صادرات را داشته باشد.
خانم پویافر درباره برنامه های آموزشی این شرکت گفت: این برنامه ها در حوزه کسب و کار هم از طرف دولت و بخش خصوص ارائه می شود.
متولیان زیاد دارد آموزشی که به آن معتقدیم و پیگیری می کنیم به صاحبان کسب و کاری که از آموزش محروم مانده اند و عدالت برای آنها اجرا نشده با اولویت مناطق محروم و مرزی از طریق پلتفرم به آنها ارائه خواهد شد که از اهداف اصلی این مجموعه است.
نوآوری که در مجموعه به آن پرداختیم ایجاد و فراهم کردن عدالت اجتماعی بوده و مسیری مهیا بشود که همه افراد بتوانند از آموزش و مشاوره های اصولی استفاده کنند.
دوم بحث واسطه گری هایی که در فروش محصولات مشاغل خانگی داره انجام می شود به آن پرداختیم و به جد دنبال می کنیم بیش از 500 محصول تصاویر آنها دریافت شده و در حال ارزیابی آنها هستیم.
راه های ارتباطی :
سایت : www.elajavan.ir
تلفن : 09025662827

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تیزر شرکت چای وحدت گرکرود

  پیشران

  تیزر شرکت چای وحدت گرکرود (16)

  چای سبز و خوش رنگ بعد از برداشت از مزارع در کوتاه ترین زمان ممکن و پس از بررسی کارشناسان و تایید کیفیت وارد کارخانه شده و اینجاست که عملیات فراوری چای در کارخانه چای وحدت آغاز می شود.برگ های سبز چای بعد از آنکه حدود 8 ساعت به خود باد سرد دیدند وارد محیطی با دمای 25 درجه می شوند و در این محیط بادهای گرم و سرد را باید تا مدت 5 ساعت تحمل کنند اینجاست که رفته رفته برگ ها تغییر رنگ داده و فرایند خشک شدن آغاز می شود. برگها بعد از تخمیر و اکسیداسیون دیگر خشک خشک خشک می شوند و مرحله تفکیک و جدا سازی آغاز می شود چای ها در این مرحله به گروه های ممتاز، قلم، شکسته یک، شکسته دو و باروتی تقسیم شده و بسته بندی می شوند و برای ذخیره سازی به انبار می رود.کارخانه چای وحدت از اولین کارخانه هایی بود که در سال 73 با ظرفیت تولید 30 تن چای خشک در منطقه گرکرود رانکوه راه اندازی شد که تا امروز توانسته به اهالی این منطقه خدمت رسانی کند و باری از روی دوش چای کاران این منطقه بردارد. کیفیت چای خشک در کارخانه چای وحدت به قدری بالا است که علاوه بر نیاز بازار داخل محصولات تولیدی به بازارهای جهانی نیز صادر می شود ، که از مقاصد صادراتی آن می توان به کشورهای افغانستان، تاجیکستان، ترکیه و روسیه اشاره کرد.

 • تیزر شرکت سیم و کابل مازند طبرستان

  پیشران

  تیزر شرکت سیم و کابل مازند طبرستان (14)

  سیم و کابل مازند طبرستان با نام تجاری مسکات انواع سیم و کابل مسی و آلومینومی را به صورت صنعتی و غیر صنعتی تولید می کند.

 • تیزر شركت انديشه ایمنی خودرو

  پیشران

  تیزر شركت انديشه ایمنی خودرو (13)

  شركت انديشه در سال 1363 با نام قطعه سازی و قالب سازی انديشه به عنوان سازنده قالبهای پلاستيكی برای برخی ادوات كشاورزی ، لوازم خانگی و اتومبيل ، فعاليت خود را آغاز نمود. پس از 10 سال تجربه موفق در زمينه ساخت انواع قالبها ، پروژه توليد كمربند ايمنی خودرو در سال 1374 تحت مطالعه و بررسي قرار گرفته كه اين مطالعات حدود 3 سال به طول انجاميد . در طی اين مدت كارخانه با ادوات لازم جهت توليد ، مونتاژ و آزمايشات مربوط به كمربند ايمنی تجهيز گشت . طی مدت كوتاهی اولين نمونه ها طراحی و تحت مطالعات فنی و آزمايشات مختلف در آمدند . نتايج آزمايشات صورت گرفته رضايت بخش بود و متعاقباً در بهمن ماه سال 1376 شركت موفق به اخذ تائيديه های كيفی مورد نياز از خودرو سازان ايرانی گرديد . همزمان با توسعه كيفی محصولات شركت انديشه شروع به توسعه فضای كارخانه نمود

 • تیزر صنایع سنگ آرین

  پیشران

  تیزر صنایع سنگ آرین (11)

  صنایع سنگ آرین زیبایی بلند مدت را با محصولات ساخته شده از سنگهای مرمر، گرانیت، تراورتن و دیگر سنگ های تزیینی به خانه و محل کار شما عرضه می کند. صنایع سنگ آرین تنها تولید کننده ای است که قابلیت تولید تمامی طرح های سنگی مورد نظر مشتریان را دارا است که با مراجعه به گالری محصولات این شرکت می توانید به گستره توانایی این شرکت در فرآوری سنگ ساختمانی و تزئینی پی ببرید. صنایع سنگ آرین قطعا اولین مجموعه فراورش سنگ در داخل کشور نیست اما یکی از بهترین ها ست

 • تیزر شرکت دابو صنعت(فولاد رافع )

  پیشران

  تیزر شرکت دابو صنعت(فولاد رافع ) (10)

  هدف متخصصین و تلاشگران شرکت دابوصنعت تا سال 1400 تبدیل شدن به یک هلدینگ دانش بنیان در حوزه صنعت تاسیسات و انرژی کشور، با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و به کمک متخصصان بومی است تا در راستای تحقق طرح‌های ملی مرتبط با بهینه‌سازی و کاهش مصرف انرژی در راستای چشم‌انداز کشور، موقعیت رقابتی متمایزی را در صنعت تاسیسات گرمایشی و خدمات انرژی ایجاد نماید . امروزه محصولات دابو صنعت را می توان در حوزه های مختلف صنعت ایران از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه ، نیروگاه ها و بخش های مختلف دیگر مشاهده کرد که این مسئله نشان دهنده توانمند بودن این مجموعه در تامین نیازهای داخلی است.

آخرین خبرها