فرزانه معصومیان از مجریان شبکه ایران کالا درگذشت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فرزانه معصومیان از مجریان شبکه ایران کالا درگذشت

  • چهارشنبه 13 مرداد 1400 14:19
  • شناسه 66001
فرزانه معصومیان از مجریان شبکه ایران کالا درگذشت

به گزارش روابط عمومی شبکه تلوزیزیونی ایران کالا، فرزانه سادات معصومیان از گویندگان با سابقه رادیو و تلویزیون که از سال 96 به عنوان مجری و گوینده با شبکه ایران کالا همکاری داشت، عصر روز سه شنبه 12 مرداد به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در گذشت.

مرحوم معصومیان با ۲۵ سال سابقه در حوزه گویندگی خبر و اجرا در رادیو، از ابتدای سال 96 همکاری خود را با شبکه تلویزیونی ایران کالا به عنوان مجری برنامه خبرآگهی آغاز نمود و این همکاری با فعالیت به عنوان مجری پخش و تحریریه مرکزی ادامه داشت.

 

فعالیت در رسانه ملی

انتشار فراخوانی در مجله سروش در سال ۷۲ برای گویندگی رادیو، معصومیان را ترغیب به همکاری با این رسانه کرد. در اواخر سال ۷۳ از او دعوت شد که برای گویندگی خبر همکاری خود را با رادیو آغاز کند. نخستین همکاری وی با رادیو، در شبکه پیام شکل گرفت و تا زمان بازنشستگی نیز با این شبکه همکاری داشت.

او که از سال ۷۴ به عنوان گوینده برنامه های سیاسی رادیو و تلویزیون با صداوسیما همکاری داشت، سال ها اجرای برنامه های «پیک بامدادی» و «بررسی رادیوهای بیگانه» را در رادیو ایران عهده دار بود و در اواخر فعالیت خود نیز با شبکه های پیام، گفت و گو و شبکه ایران کالا ارتباط مداوم داشت.

بانویی مهربان و خوش قلب که حسن خلق، رفتار نیکو و مودبانه با دیگران در مدت همکاری با شبکه ایران کالا، خاطرات خوشی را از وی به یادگار گذاشت.

معصومیان در مدت همکاری با شبکه ایران کالا، مهربانانه تلاش نمود تا بدون هرگونه چشم داشتی، با انتقال تجربیات ارزشمند خود در زمینه گویندگی و اجرا، همکارانی را که به تازگی قدم در این عرصه گذاشته بودند آموزش داده و در این راه نیز از هیچ کوششی دریغ ننمود.

او پس از ابتلاء به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بستری شد و روزهای پایانی عمر در کما بود. درگذشت این همکار باسابقه و خوش قلب رسانه ملی، شوک بزرگی برای همکاران در شبکه ایران کالا بود.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها