همراه اول به دانشجویان و جوانان اعتبار هدیه 350 هزار تومانی می‌دهد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

همراه اول به دانشجویان و جوانان اعتبار هدیه 350 هزار تومانی می‌دهد

  • جمعه 10 تیر 1401 21:23
  • شناسه 121473
همراه اول به دانشجویان و جوانان اعتبار هدیه 350 هزار تومانی می‌دهد

همراه اول با شروع فصل تابستان، اعتبار هدیه 350 هزار تومانی آکادمی همراه را برای دانشجویان و جوانان در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا از 1 تیر ماه سال 1401، مشترکین فعلی و جدید سیم‌کارت اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت دائمی جوانان پس از اختصاص اعتبار هدیه و دریافت پیامک (حداکثر ۴ روز پس از خرید سیم کارت)، می‌توانند با مراجعه به سایت آکادمی همراه به نشانی www.hamrah.academy از ۳۵۰ هزار تومان اعتبار هدیه خود، جهت ثبت‌نام در دوره‌های ممتاز آموزشی بهره‌مند شوند.

مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت‌های «اعتباری دانشجویی» و «دائمی جوانان» می‌توانند از این اعتبار هدیه که ویژه استفاده و ثبت‌نام در دوره‌های ممتاز «آکادمی همراه» است، استفاده کنند.
فعال‌سازی هدیه همراه اول

متقاضیان خرید این سیم‌کارت‌ها می توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات همراه اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول نسبت به خرید، ارسال رایگان و فعالسازی سیم کارت مورد نظر خود اقدام کنند.

اعتبار آکادمی همراه برای مشترکان جدید سیم‌کارت‌های اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت‌های دائمی جوانان حداکثر تا 4 روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت، تخصیص داده می شود که قابل استفاده در تمامی بخش‌های آکادمی همراه است.

مشترکان فعلی این دو نوع سیم‌کارت نیز اعتبار 350 هزار تومانی را به صورت خودکار پس از ثبت‌نام در سایت آکادمی همراه اول دریافت می‌کنند. از همین رو مشترکان فعلی سیم‌کارت‌های همراه اول باید به سایت آکادمی همراه اول مراجعه کنند و در این سایت با توجه به جزئیان منتشر شده اقدام به ثبت‌نام در آکادمی همراه کنند.

استفاده از اعتبار هدیه سیم‌کارت‌های جوانان و دانشجویی این امکان را برای مشتریان جدید همراه‌اول فراهم خواهد کرد که در روزهای تابستان امکان دسترسی بیشتری به محتوای مورد نظر خود و همچنین برقراری ارتباط با این سیم‌کارت‌ را داشته باشند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها