اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه در اقتصاد کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه در اقتصاد کشور

  • یکشنبه 27 تیر 1400 23:20
  • شناسه 65491
اقدامات شستا برای ارتقای شفافیت و قیمت‌گذاری منصفانه در اقتصاد کشور

علیرضا عسگری مارانی از فعالان بازار سرمایه در گفت‌وگو با شستا رسانه گفت: در دوره اخیر مدیریت شستا با حضور محمد رضوانی‌فر، اول صورت‌های مالی افشا شد، سپس شستا و شرکت‌های بزرگ آن به مرور وارد بازار سرمایه شدند. این رخداد که در دوره اخیر مدیریتی شستا شکل گرفت موجب شد عملکرد مدیران بر اساس نرخ سهام در بورس مورد ارزیابی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، وی با بیان اینکه ارتقای شفافیت در همه لایه‌های شستا از اقدامات مهم صورت گرفته است، گفت: اقتصاد کشور از سیستم قیمت‌گذاری غیرمنصفانه رنج می‌برد، بنابراین سیستم قیمت‌گذاری منصفانه یکی از موارد با اهمیت در اقتصاد کشور محسوب می‌شود. شستا به عنوان یکی از مهم‌ترین بنگاه‌های اقتصادی کشور در حوزه‌های مرتبط، چه سیمان یا دارو یا روغن‌های موتور و... تلاش بسیاری برای حرکت به سوی قیمت‌گذاری منصفانه برداشته است و ورود سیمان به بورس کالا یکی از موثرترین اقدامات در این حوزه محسوب می‌شود.

عسگری‌مارانی با بیان اینکه برنامه‌ریزی و اقدامات شستا در پیگیری تحقق دریافت گزارش‌های حسابرسی شده مقبول از سازمان حسابرسی یکی از اتفاقات مهم و ارزشمندی است که به پایداری و امیدواری ذی‌نفعان کمک می‌کند، گفت: هرچقدر صورت‌های مالی شفاف و مقبول باشد ذی‌نفعان و سهامداران شستا ارزیابی بهتری از شرکت خواهند داشت و طبیعتا امید به آینده بیشتر می‌شود  به همین خاطر تلاش‌های شستا برای دریافت گزارش‌های مقبول برای آنهایی که به سهم نگاه بلندمدتی دارند این دید را می‌دهد که می‌توانند با امید بیشتری روی آن تمرکز کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها