بهره‌برداری از طرح‌های بهینه‌سازی سیمان کرمان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بهره‌برداری از طرح‌های بهینه‌سازی سیمان کرمان

  • دوشنبه 28 تیر 1400 21:08
  • شناسه 65531
بهره‌برداری از طرح‌های بهینه‌سازی سیمان کرمان

در قالب طرح‌های جانبی بهینه‌سازی خط تولید سیمان کرمان، بهره‌برداری از پروژه سرند دانه‌بندی آهک و سیستم جمبوبگ جدید این کارخانه انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مدیرعامل سیدکو در مراسم افتتاح این پروژه عنوان کرد: راه‌اندازی این‌گونه پروژه‌ها در شرایط تحریم‌های ناجوانمردانه با تکیه‌بر دانش مهندسی معکوس و  بهینه‌سازی تجهیزات مستهلک و فرسوده موجود و صرفه‌جویی اقتصادی، اقدامی جهادی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در جهت پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌های تولید است. حامد اصل‌روستا ضمن اشاره به سیاست‌های راهبردی سیدکو در ایجاد پروژه‌های دانش‌بنیان و تبیین استراتژی تمایز و تنوع محصول در سیمان کرمان، دستاوردهای اخیر سیدکو ازجمله کسب بالاترین شاخص‌های عملکرد و سودآوری در بین هلدینگ‌های سیمانی کشور را حاصل تلاش کلیه مدیران، کارکنان و تلاشگران خانواده بزرگ سیدکو دانست.

رحمانی، مدیرعامل سیمان کرمان در خصوص این پروژه‌ها عنوان کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری‌های متعدد صورت گرفته در صنایع مس و فولاد استان و نیاز مبرم این صنایع به آهک دانه‌بندی شده، افزایش درجه سفیدی سیمان ‌سفید تولیدی و تولید سیمان‌های سوپر وایت و نیز امکان‌پذیری تولید سایر سیمان‌های آمیخته، این سرند با استفاده از هزینه حداقلی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن طراحی، ساخت و راه‌اندازی شد. وی افزود: همچنین با توجه به چشم‌انداز سیمان کرمان مبنی بر تبدیل به برند ملی منطقه‌ای سیمان‌های خاص و از طرفی اقبال بازار به سیمان‌های سفید و چاه نفت سیمان کرمان، ایجاد یک سیستم کیسه‌پرکنی جمبوبگ جدید با امکانات خاص الزامی می‌نمود که با تلاش مدیران و متخصصان شرکت راه‌اندازی شده و کمک قابل‌توجهی به حضور در بازارهای هدف و صادرات خواهد کرد. این مراسم با حداقل تعداد حاضران و رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در محل کارخانه سیمان کرمان برگزار شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها