افزایش تولید محصولات روانکار ایرانول | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افزایش تولید محصولات روانکار ایرانول

  • سه شنبه 20 مهر 1400 09:25
  • شناسه 77605
افزایش تولید محصولات روانکار ایرانول

آمار تولید و فروش شش ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ شرکت نفت ایرانول در کدال منتشر شد، آماری که حکایت از سهم ۳۹.۳ درصدی این شرکت در تولید انواع روانکار در بازار کشور دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا بر اساس گزارش منتشر شده،  نفت ایرانول علی رغم اورهال 28 روزه خطوط تولیدی موفق شد تا سهم بازار خود در بین سایر روانکاران کشور را به نسبت مشابه سال قبل 3.3 درصد بهبود دهد و جایگاه خود را  همچنان در صدر حفظ کند.

ایرانول رکورد زد

شرکت نفت ایرانول توانست تا در شهریور ماه عددی بالغ بر 62 هزار و 568 متر مکعب انواع محصولات را تولید نماید این میزان به نسبت میانگین تولید ماه های گذشته 19 درصد افزایش داشته است.

عملکرد فروش نفت ایرانول  نیز عددی بالغ بر 62 هزار و 860 مترمکعب بوده است که به نسبت میانگین فروش ماه های گذشته 21 درصد افزایش فروش را نشان می دهد.

همچنین مبلغ ریالی فروش شرکت نفت ایرانول نسبت به مدت مشابه ماه های گذشته معادل 42 درصد رشد داشته است.

 ثبت رکورد تاریخی سهم بازار داخل در شهریورماه

نفت ایرانول در شهریور ماه سال 1400 موفق شد تا سهم 44 درصدی از بازار داخلی کشور را با فاصله معناداری از 3 شرکت رقیب  خود در اختیار بگیرد.

مجموع فروش داخلی 4 شرکت روانکار اصلی بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال عددی بالغ بر 117 هزار و808 مترمکعب انواع روغن و روانکار بوده است که شرکت نفت ایرانول با فروش داخلی 52 هزار 382 مترمکعبی  توانست تا در پایان تابستان نیمی از سهم بازار داخلی کل کشور را به خود اختصاص دهد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها