تولید انبوه آیینه برقی و تزیینات داخلی تارا توسط شرکت شفق دانا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید انبوه آیینه برقی و تزیینات داخلی تارا توسط شرکت شفق دانا

 • سه شنبه 02 آذر 1400 02:16
 • شناسه 78245
تولید انبوه آیینه برقی و تزیینات داخلی تارا توسط شرکت شفق دانا

خط تولید آیینه برقی و تزیینات داخلی محصول تارا با حضور مدیران عامل گروه صنعتی ایران خودرو و ساپکو به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از ایکو پرس- فرشاد مقیمی در حاشیه مراسم افتتاح این خط تولید، با تاکید بر خودکفایی و تولید قطعات خاص در داخل کشور گفت: هم‌زمان با تولید محصولات جدید در ایران خودرو، شرکت‌های قطعه ساز با رعایت استانداردهای لازم همگام با ایران خودرو در مسیر خودکفایی حرکت کنند.
وی ادامه داد: در راستای نقشه راه توسعه ایران خودرو، پیش بینی های لازم برای تامین قطعات مورد نیاز با همکاری شرکت های قطعه ساز صورت گرفته است و افتتاح خط تولید آیینه برقی و تزیینات تارا نمونه های این همکاری و تعامل است.
مقیمی با تاکید بر این‌که پاسخگویی به نیاز مشتریان و تامین خواسته‌های آنان وظیفه ما است، گفت: هم‌زمان با تولید محصولات جدید در ایران خودرو در کنار ارتقای کیفیت، طراحی و تامین قطعات خاص ایمنی و رفاهی در دستور کار قطعه سازان قرار گیرد و شرکت ساپکو با تعامل با چنین شرکت هایی از ظرفیت آنان برای تامین خطوط تولید استفاده کند.
وی با بیان این که ارتقای کیفیت محصولات از اقداماتی است که هرگز متوقف نخواهد شد، اولویت ایران خودرو را بهره مندی از توان سازندگان داخلی دانست و گفت: در صورتی که ظرفیت داخلی برای تامین وجود نداشته باشد نسبت به تامین از سایر منابع اقدام می شود.
مقیمی، سرعت و دقت در تولید قطعات را عامل مهمی در همکاری با قطعه سازان خواند و افزود: ایران خودرو همکاری خود را با شرکت های پیشرو و خلاقی که قابلیت طراحی و تولید قطعات خاص و های‌تک را دارند تعمیق خواهد بخشید.
گفتنی است، در مراسم افتتاح این خط تولید در شرکت شفق دانا، قاسمی مدیرعامل این شرکت اطلاعات لازم در خصوص آخرین دستاوردها و محصولات تولیدی‌شان را در اختیار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو قرار داد و از آمادگی برای همکاری بیشتر با ایران خودرو و تولید محصولات جدید و به روز با آخرین فناوری برای افزایش ایمنی محصولات این شرکت خبر داد.
شرکت شفق دانا تولید کننده قطعات و مجموعه های تزیینات داخلی و مجموعه آیینه محصولات ایران خودرو است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • بحران آب در کشور، بایدها و نبایدها

  چشم انداز اقتصاد

  بحران آب در کشور، بایدها و نبایدها (466)

  آقایان احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، مرتضی تهامی پور استاد دانشگاه شهید بهشتی و رحمان خوش اخلاق استاد دانشگاه اصفهان مشکلات آب استان اصفهان و راهکارهای خروج از این بحران را در برنامه چشم انداز بررسی کردند.

 • منتخب جشنواره فیلم مردمی عمار

  پول کجاست

  منتخب جشنواره فیلم مردمی عمار (2)

  این قسمت در مورد دعوت عموم مردم سرمایه گذاران به بخش تولید مواد پلیمری بجای چوب

 • اهمیت کشت گیاهان دارویی

  نبض کشاورزی

  اهمیت کشت گیاهان دارویی (49)

  آقایان محمدباقر رضایی رئیس اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران، محمدعلی رضایی رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی و وحیدرضا بهشتی مدیرشرکت داروسازی گیاهی به بررسی کشت گیاهان دارویی و مشکلات این حوزه پرداختند.

 • قیمت گذاری آب، راه حل مصرف بی رویه

  چشم انداز اقتصاد

  قیمت گذاری آب، راه حل مصرف بی رویه (465)

  آقایان سید مجتبی مجاوریان استاد دانشکده علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، ناصر یارمحمدیان استاد دانشگاه اصفهان و خانم سمیه رفیعی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به معرفی راهکارهایی برای اصلاح الگوی مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت منابع آبی کشور پرداختند.

 • شرکت راشین کویر - آجیکس

  پیشران 41

  شرکت راشین کویر - آجیکس (1)

  ظرفیت کارخانه آجیکس سالانه 5000 تن می باشد که علاوه بر انواع پسته در زمینه بادام درختی و زمینی تخمه آفتاب گردان و دیگر محصولات بومی استان مانند خرما و گردو فعالیت می کند.

آخرین خبرها