اورندپیشرو واحد نمونه استاندارد ۱۴۰۰ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

اورندپیشرو واحد نمونه استاندارد ۱۴۰۰

 • سه شنبه 02 آذر 1400 02:45
 • شناسه 78248
اورندپیشرو واحد نمونه استاندارد ۱۴۰۰

در آیین معرفی و تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی استان تهران لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد به اورند پیشرو رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا از سوی اداره کل استاندارد استان تهران ۱۹ واحد تولیدی به‌عنوان واحدهای نمونه استاندارد سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند که در این بین شرکت اورندپیشرو به عنوان بزرگترین تولیدکننده باک و مجموعه سوخت‌رسانی در خاورمیانه به عنوان واحد نمونه استاندارد در سال ۱۴۰۰ معرفی شد.

به گفته محمودرضا طاهری، مدیر کل اداره استاندار تهران انتخاب واحدهای تولیدی بر اساس ارزیابی میزان رضایت مشتریان به‌طور مستقیم انجام گرفته است.

اورند پیشرو به‌عنوان بزرگ‌ترین طراح و تولیدکننده سیستم سوخت‌رسانی خودرو با تولید باک‌های ۶ لایه در قالب شش خط تولید Blow mold و همچنین توانایی تولید قطعات تا سطح استاندارد یورو۶ و منطبق بر استانداردهای زیست‌محیطی رتبه اول خاورمیانه را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر به‌عنوان زیرمجموعه هلدینگ رایزکو فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۳۹۹ نیز به‌عنوان واحد نمونه استاندارد معرفی شد. در این رویداد مهدی پاکدامن معاون تحقیق و توسعه هلدینگ رایزکو به نمایندگی از احمدرضا صمدی مدیرعامل این هلدینگ، تندیس زرین و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد را دریافت کرد.

آیین تجلیل از واحدهای نمونه هر سال همزمان با ۲۲ مهر روز جهانی استاندار برگزار می‌شود و واحدهای نمونه استاندارد پس از ممیزی‌ها و بازرسی‌های سختگیرانه توسط اداره کل استاندارد استان تهران معرفی می‌شوند.

البته امسال به دلیل رعایت دستورالعمل‌های کرونایی این رویداد با تاخیر برگزار شد.

در مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استاندارد ۱۴۰۰،  علاوه بر اورندپیشرو از برندهایی چون میهن، دامداران، ایران‌رادیاتور، نفت پاسارگاد و سایر شرکت های مطرح و نمونه نیز قدردانی شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نشانهای تجاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • بحران آب در کشور، بایدها و نبایدها

  چشم انداز اقتصاد

  بحران آب در کشور، بایدها و نبایدها (466)

  آقایان احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، مرتضی تهامی پور استاد دانشگاه شهید بهشتی و رحمان خوش اخلاق استاد دانشگاه اصفهان مشکلات آب استان اصفهان و راهکارهای خروج از این بحران را در برنامه چشم انداز بررسی کردند.

 • منتخب جشنواره فیلم مردمی عمار

  پول کجاست

  منتخب جشنواره فیلم مردمی عمار (2)

  این قسمت در مورد دعوت عموم مردم سرمایه گذاران به بخش تولید مواد پلیمری بجای چوب

 • اهمیت کشت گیاهان دارویی

  نبض کشاورزی

  اهمیت کشت گیاهان دارویی (49)

  آقایان محمدباقر رضایی رئیس اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران، محمدعلی رضایی رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی و وحیدرضا بهشتی مدیرشرکت داروسازی گیاهی به بررسی کشت گیاهان دارویی و مشکلات این حوزه پرداختند.

 • قیمت گذاری آب، راه حل مصرف بی رویه

  چشم انداز اقتصاد

  قیمت گذاری آب، راه حل مصرف بی رویه (465)

  آقایان سید مجتبی مجاوریان استاد دانشکده علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری، ناصر یارمحمدیان استاد دانشگاه اصفهان و خانم سمیه رفیعی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به معرفی راهکارهایی برای اصلاح الگوی مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت منابع آبی کشور پرداختند.

 • شرکت راشین کویر - آجیکس

  پیشران 41

  شرکت راشین کویر - آجیکس (1)

  ظرفیت کارخانه آجیکس سالانه 5000 تن می باشد که علاوه بر انواع پسته در زمینه بادام درختی و زمینی تخمه آفتاب گردان و دیگر محصولات بومی استان مانند خرما و گردو فعالیت می کند.

آخرین خبرها