معرفی شرکت رهپویان خرد ایرانیان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی شرکت رهپویان خرد ایرانیان

  • سه شنبه 17 فروردین 1400 16:47
  • شناسه 61895
معرفی شرکت رهپویان خرد ایرانیان

مدیر بازاریابی شرکت رهپویان خرد ایرانیان گفت: پیش از دوران کرونا نمایش آموزشی به صورت آفلاین بود اما بعد از کرونا کلاس های آنلاین راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،امیر سیاح مدیر بازاریابی شرکت رهپویان خرد ایرانیان  اظهار کرد: اولین تلویزیون اینترنتی ایران به نام سیمای همراه در سال ۹۲ راه اندازی شد به طوری که دانش بنیان شدیم و پلتفرم آموزا را راه اندازی کردیم ، آموزا در حوزه ارائه محتوای آموزشی، صدور گواهی و سایر موارد ورود پیدا کرده است.

وی افزود:  پیش از دوران کرونا نمایش آموزشی به صورت آفلاین بود اما بعد از کرونا کلاس های آنلاین راه اندازی شد، لذا پلتفرمی را برای آزمون های تستی و کتبی به شیوه آنلاین ایجاد کردیم.

سیاح ادامه داد: در حوزه کارآفرینی اقدام بزرگی انجام دادیم و با سازمان‌های مختلف قرارداد منعقد کردیم و زیرساخت ارائه محتوا را به سازمان‌های مختلف ارائه دادیم.

مدیر بازاریابی شرکت رهپویان خرد ایرانیان با اشاره به اینکه با دانشگاه های علوم پزشکی ایران قراردادی  منعقد کردیم  و کل زیر  ساخت های آموزشی را برای آنها ارائه دادیم گفت : کل پلتفرم ما حدود یک میلیون کاربر دارد اولین پلتفرم  ما در سال ۹۲ راه اندازی شد لذا کاربران  زیادی داریم،  در دوران کرونا  پلتفرمی را به مدارس و دانشگاه‌ها ارائه دادیم به طوری که به راحتی می توانند از  زیرساخت های ما  استفاده کنند.

وی اظهار کرد: به کسانی که در حوزه‌های مختلف فیلم های آموزشی ، صوتی و تصویری بتوانند ارائه کنند  زیرساخت‌های لازم را ارائه می‌دهیم، ما آزمون های تستی و کتبی برگزار می‌کنیم .

مدیر بازاریابی شرکت رهپویان خرد ایرانیان خاطرنشان کرد : سامانه سلامتی سنج را راه اندازی کردیم به طوری که اولین کلینیک پیشگیری مجازی محسوب می‌شویم، پزشک در سلامتی سنج می تواند مریض را ببیند و  ارتباط برقرار کند و لذا  پرونده الکترونیک تشکیل می‌ شود.
مشتریان محترم می توانند برای ارتباط با شرکت رهپویان خرد ایرانیان  با شماره 09121958718 تماس گرفته و یا به سایت www.rahpou.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «گفتگوی روز»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها