مرضیه مکرمی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مرضیه مکرمی

  • پنجشنبه 05 خرداد 1401 10:09
  • شناسه 110854
مرضیه مکرمی

مرضیه مکرمی مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی نشان دهنده هموار بودن راه موفقیت برای زنان جامعه مان می باشد.

بیوگرافی مرضیه مکرمی و تحصیلات

مرضیه مکرمی بانوی موفق کارآفرین و مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و پس از آن شرکت صندوق حمایت از فعالیت های کشاورزی زنان روستایی را در سال ۱۳۸۹ تاسیس کرد.

این شرکت به مدیرعاملی مرضیه مکرمی در حال انجام فعالیت می باشد و ۳۰۰ زن تحت مدیریت او در این شرکت مشغول به کار می باشند. این بانوی موفق کارآفرین در جمعیت هلال احمر عضویت دارد و مسئولیت صندوق اعتبارات زنان روستایی را به عهده گرفته است.

صندوق اعتبارات زنان روستایی با ظرفیت کنونی ۱۴۰۰ نفر در گردش می باشد که از این تعداد اشتغال  ۵۰۰ نفر از اعضای آن در زمینه های کشاورزی و صنایع دستی به صورت مستمر است.

 جوایز و افتخارات

این بانوی موفق که توانسته است برای زنان زیادی از جامعه ایجاد اشتغال کند، لوح های بسیاری از طرف نهادهای مختلف دریافت کرده است که به شرح زیر است:

  • لوح تقدیر مدیریت جهاد کشاورزی
  • لوح تقدیر از طرف مشاور وزیر جهاد کشاورزی
  • لوح تقدیر مرکز آموزش بازرگانی استان فارس
  • لوح تقدیر از مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت
  • لوح تقدیر از فرمانداری شهرستان مرودشت

او درباره موفقیت‌هایش و آن‌چه تا امروز به دست آورده نظرات جالبی دارد:

من تا قبل از این، یک آدم کم‌رو و خجالتی بودم و هرگز از این‌که بتوانم در مراتب بالا فعالیت داشته باشم یا این‌که از مسئولان عالی‌رتبه جوایز یا عنوان‌هایی دریافت کنم، تصویر ذهنی نداشتم. اما همه‌ی این‌ها به یک واقعیت تبدیل شده و من توانسته‌ام از آن آدم کم‌رو آدمی شوم که در جایگاه یک زن روستایی در خارج از روستا و حتی بیشتر از آن یک بانوی کارآفرین شناخته شوم و جایزه‌ی بانوی اول کشور را از دست مسئولان کشور دریافت کنم.

 

اگر می خواهید با دیگر کارآفرینان موفق ایرانی آشنا شوید، روی دکمه "معرفی کارآفرینان ایرانی" کلیک کنید.

ایران کالا اولین شبکه تخصصی اقتصاد ایران

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «زندگی نامه کارآفرینان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها