معرفی صنایع غذایی آریبال | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی صنایع غذایی آریبال

 • دوشنبه 28 تیر 1400 20:38
 • شناسه 65519
معرفی صنایع غذایی آریبال

غریب گفت: ما تولید کننده عسل طبیعی و لواشک میوه ای رامناز هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، مدیرعامل صنایع غذایی آریبال طی گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه ایران کالا با اشاره به اینکه در کل اقلیم هایی که در ایران و یا سایر کشورها وجود دارد تولید عسل صورت می‌گیرد اظهار کرد:  دو نوع معجون عسل داریم که دارای گردو، بادام زمینی، پسته و فندق هستند به طوری که از آن به بمب انرژی یاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عسل آویشن جز عسل های درمانی و صادراتی ما محسوب می‌شود افزود:  همچنین عسل میوه‌ای داریم که می‌توان به عسل زردآلو و عسل انجیر اشاره کرد که هیچ‌گونه افزودنی در آنها استفاده نشده است.

 مدیرعامل صنایع غذایی آریبال با اشاره به اینکه  تمامی عسل ها از وقتی که از کندو بیرون می آیند از ۴ هفته تا ۴ ماه می‌تواند شکرک بزند لذا برای اینکه این شکرک زدن  را به تعویق بیندازیم می توانیم مقداری حرارت به عسل بدهیم گفت: نوع دیگری از عسل به نام  چهل گیاه را تولید می کنیم که از نوع موم دار به حساب می‌آید.

غریب گفت:  یکسری عسل در ایران تولید می شود که از لحاظ میزان گل اقلیم ضعیفی دارند و لذا با آب و شکر تغذیه می شوند بنابراین عسل تغذیه ای عسل بدی نیست به شرط اینکه میزان تغذیه کمتر باشد.

وی با اشاره به اینکه روش‌های مختلفی برای عرضه محصول داریم ۸ سال است که در تهران دفتر پخش داریم ادامه داد:  به صورت اینترنتی تولیداتمان را در فروشگاه اینترنتی به فروش می رسانیم، همچنین محصولات ما در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، اتکا و دیجی کالا به فروش می رسد، مشتریان محترم جهت ارتباط با شرکت می‌توانند با شماره  ۴۲۴۸۵۲۵۷ تماس بگیرند و یا به سایت www.aribal.co مراجعه کنند.

 انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • 1400/06/31

  دونبش

  1400/06/31 (380)

  در فصل دوم برنامه تلویزیونی دونبش علاوه بر حضور کمدین های برنامه یعنی جناب آقایان سامان گوران و سیداحمدرضا موسوی بخش های متنوع دیگری از قبیل انتخاب کاسب برتر از طریق نظرسنجی مردمی، دوربین مخفی و بخش های ویژه کارشناسی در ارتباط با نکات موفقیت در کار و تولید ، زبان بدن در مذاکرات و مصاحبه های شغلی در نظر گرفته شده است

 • نبض کشاورزی - 31-06-1400

  نبض کشاورزی

  نبض کشاورزی - 31-06-1400 (12)

  برنامه زنده نبض کشاورزی - با محوریت رونق و روش های کشاورزی نوین 31-06-1400

 • قانون کار و توسعه اشتغال

  چشم انداز اقتصاد

  قانون کار و توسعه اشتغال (409)

  آقایان روح الله شهنازی استاد دانشگاه شیراز، علیرضا شکیبایی استاد دانشگاه کرمان، میثم هاشم خانی کارشناس اقتصادی، علی اصغر آهنی ها نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار، هادی ابوی دبیرکل کانون های انجمن های صنفی کارفرمایان و محمد محمدی مدیرکل نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تأمین اجتماعی درگفتگو با برنامه چشم انداز به بیان نظرات خود در مورد اصلاح قانون کار و توسعه اشتغال پرداختند.

 • تولید یک میلیون واحد مسکونی در سال دور از مبانی اقتصادی است/مشکلات اقتصادی با شعار حل نمی شود

  چشم انداز اقتصاد

  تولید یک میلیون واحد مسکونی در سال دور از مبانی اقتصادی است/مشکلات اقتصادی با شعار حل نمی شود (392)

  صفاری استاد دانشگاه اصفهان و نوروزی کارشناس حوزه مسکن با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی تامین مصالح ساختمانی برای وعده یک میلیون واحد مسکونی در سال پرداختند.

 • بیست و یکم شهریورماه 1400

  پیش گشایش

  بیست و یکم شهریورماه 1400 (214)

  رویدادهای بازار سرمایه - کارشناس ها ؛ آقایان توپچی و موسوی و خانم مهاجر

آخرین خبرها