ارسباران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

 • ارسباران

  ارسباران

  معرفی بنگاههای کوچک و متوسط فعال در استان تهران

این برنامه در قالب مستندهای کوتاه، اقدام به معرفی بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط فعال در استان تهران می نماید.

 • پلاستیک 03
 • گروه صنعتی رهورد خراسان

  گروه صنعتی رهورد خراسان (2)

  گروه صنعتی رهورد خراسان

 • ریخته گری ذبیحی (مجسمه سازی )

  ریخته گری ذبیحی (مجسمه سازی ) (2)

  ریخته گری ذبیحی (مجسمه سازی )

 • کفش کیاک
 • گروه صنعتی آلومینیوم غدیر

  گروه صنعتی آلومینیوم غدیر (2)

  گروه صنعتی آلومینیوم غدیر

 • کریستال ظریف پرشین لیا

  کریستال ظریف پرشین لیا (2)

  شرکت تعاونی و صنایع دستی ظریف پرشین لیا تولید کننده ظروف کریستال

 • پلاستیک 02
 • اسپیکو

  اسپیکو (2)

  صنایع پمپ سعدی

 • بلورسازی درخشان نوین

  بلورسازی درخشان نوین (2)

  بلورسازی درخشان نوین

 • گوشی موبایل آی میت

  گوشی موبایل آی میت (1)

  تولید گوشی موبایل در استان اردبیل - کلیه کارکنان این کارخانه از جوانان استان اردبیل تامین شده است .

 • آب معدنی واتا

  آب معدنی واتا (1)

  تولید کننده آب معدنی در استان اردبیل

 • واحد تولیدی کیانا تولید کننده انواع پوشاک زنانه

  واحد تولیدی کیانا تولید کننده انواع پوشاک زنانه (1)

  واحد تولیدی کیانا تولید کننده انواع پوشاک زنانه تولید و پخش پوشاک زنانه و دخترانه با کیفیت خوب و قیمت مناسب ایده اولیه تاسیس و راه اندازی واحد تولیدی کیانا بود. در این واحد تولیدی با استفاده از پارچه ها و یراق آلات ایرانی انواع لباس های شیک و جذاب ، برای مشتریان طراحی و دوخته می شود.

 • تیزر صنایع تولیدی ایران پاش تولید کننده محصولات پلی ایتلن

  تیزر صنایع تولیدی ایران پاش تولید کننده محصولات پلی ایتلن (1)

  صنایع تولیدی ایران پاش تولید کننده محصولات پلی ایتلن شرکت ایران پاش تولید کننده بزرگترین مخازن پلی اتیلن یکپارچه در جهان است . این شرکت پس از تاسیس در سال 1366 در ارومیه، به تولید انواع محصولات پلی اتیلن پرداخته است. انواع مخازن عمودی، مکعبی و ته قیفی ، انواع وان پلی اتیلن با ظرفیت 60 تا 30000 لیتر، انواع سطل زباله، صندوق دو جداره ، اسکله های شناور، انواع قایق ، سه چرخه آبی ، محصولات تزیینی، تجهیزات بازی پارک ها ، سرسره های آبی و علائم ترافیکی، بخشی از تولیدات شرکت ایران پاش را در بر می گیرد.

 • صنایع تولیدی ایران پاش

  صنایع تولیدی ایران پاش (1)

  صنایع تولیدی ایران پاش تولید کننده محصولات پلی ایتلن شرکت ایران پاش تولید کننده بزرگترین مخازن پلی اتیلن یکپارچه در جهان است . این شرکت پس از تاسیس در سال 1366 در ارومیه، به تولید انواع محصولات پلی اتیلن پرداخته است. انواع مخازن عمودی، مکعبی و ته قیفی ، انواع وان پلی اتیلن با ظرفیت 60 تا 30000 لیتر، انواع سطل زباله، صندوق دو جداره ، اسکله های شناور، انواع قایق ، سه چرخه آبی ، محصولات تزیینی، تجهیزات بازی پارک ها ، سرسره های آبی و علائم ترافیکی، بخشی از تولیدات شرکت ایران پاش را در بر می گیرد.

 • شرکت آلومینیوم اروم آلیاژ

  شرکت آلومینیوم اروم آلیاژ (1)

  شرکت آلومینیوم اروم آلیاژ تولید کننده انواع پروفیل آلومینیوم مقاطع اختصاصی ، درب و پنجره شرکت اروم آلیاژ با بیش از 4 دهه سابقه، در زمینه تولید درب و پنجره های آلومینیومی در شهر ارومیه فعالیت می کند. این شرکت با در اختیار داشتن تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا توانسته است انواع پروفیل های آلومینیومی صنعتی و ساختمانی را با حفظ استاندارد های روز دنیا تولید و به بازار ارائه نماید.

 • صنایع چوبی ایندی آل

  صنایع چوبی ایندی آل (1)

  صنایع چوبی ایندی آل واحد صنعتی ایندی آل از سال 1381 با سه نیروی کار در استان اردبیل فعالیت خود را شروع کرده و در حال حاضر این شرکت با 10 نفر به صورت مستقیم و 12 نفر نیز به صورت غیر مستقیم به تولید و فعالیت خود ادامه می دهد. مدیریت این شرکت با جذب و آموزش نیروهای کار جوان توانسته است زمینه فعالیت و اشتغال را برای آنها فراهم نماید.

 • نساجی شین بافت

  نساجی شین بافت (1)

  نساجی شین بافت شرکت نساجی شین بافت واقع در شهرک صنعتی سنندج با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با بهترین نیرو های متخصص و پرسنل کارآزموده در راستای تولید ملی کام بر می دارد. در این نساجی پارچه های تخت باف تارو پودی در رنج پارچه های نیمه سنگین و سنگین برای تولید لباسهای مانتویی ، شلوار ، پارچه های جین ، پیراهن و موارد مشابه تولید و به صورت خام به مشتریان عرضه می شود.

 • صنایع سنگ قرمز سنندج

  صنایع سنگ قرمز سنندج (1)

  صنایع سنگ قرمز سنندج صنایع سنگ قرمز سنندج، تولید کننده انواع سنگ مرمریت ، تراورتن ، کریستال و چینی، با کیفیت بسیار عالی ، فعالیت خود را از سال 1359 در شهر سنندج استان کردستان آغاز کرده است. در این واحد تولیدی 9 نفر به صورت مستقیم مشغول به فعالیت بوده و انواع سنگ های تزئینی ساختمانی را تولید و به بازار های ایران ارائه می کنند.

 • صنایع لبنیاتی پاستوریزه سحر ارومیه

  صنایع لبنیاتی پاستوریزه سحر ارومیه (1)

  صنایع لبنیاتی پاستوریزه سحر ارومیه صنایع لبنیاتی پاستوریزه سحر ، سال 1375 با هدف تولید پنیر پیتزای مرغوب در شهر ارومیه تاسیس گردید. این واحد تولیدی با استفاده از تکنولوژی برتر روز دنیا و همچنین پرسنل کارآزموده و متخصص، انواع پنیر پیتزا با نشان تجاری : ویلا، روپاس ، گل آرا و ریزبریز را تولید و روانه بازار می نماید.

 • واحد تولیدی تالیا شهد ارومیه - موسیقی خنثی

  واحد تولیدی تالیا شهد ارومیه - موسیقی خنثی (1)

  واحد تولیدی تالیا شهد ارومیه - موسیقی خنثی

 • صنایع غذایی پوک پوک

  صنایع غذایی پوک پوک (1)

  صنایع غذایی پوک پوک صنایع غذایی پوک پوک به عنوان واحد نمونه تولید شیرینی و شکلات، واقع در شمال غرب کشور در مرکز استان آذربایجان غربی و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع تاسیس و به بهره برداری رسیده است.

 • گروه صنعتی کشاورزی اروم روستا

  گروه صنعتی کشاورزی اروم روستا (1)

  گروه صنعتی کشاورزی اروم روستا شغل اکثر روستانشینان کشاورزی است. نیاز به ادوادات و تجهیزات کشاورزی امری اجتناب ناپذیر و ضروری ست . گروه صنعتی اروم روستا، واقع در شهرک صنعتی ارومیه، با تولید و ساخت انواع ادوات کشاورزی، بخش عمده ای از این نیاز را تامین کرده اند.

 • مزرعه گیاهان دارویی روستای اورنج

  مزرعه گیاهان دارویی روستای اورنج (1)

  مزرعه گیاهان دارویی روستای اورنج اورنج نام روستایی در 14 کیلومتری شهرستان نمین استان اردبیل است. کار اصلی ساکنین این روستا کشاورزی و دامداریست. سال 1394 مزرعه تولید گیاهان دارویی روستای اورنج، در یک هکتار زمین زراعی تاسیس گردید. به واسطه موفقیت در تولید و بازکشت سرمایه و سود دهی ، سال 1395 وسعت این مزرعه به 7 هکتار افزایش یافت.

 • شرکت پروفیل صنعت سازان خلخال – با نام تجاری اینال وین

  شرکت پروفیل صنعت سازان خلخال – با نام تجاری اینال وین (1)

  شرکت پروفیل صنعت سازان خلخال – با نام تجاری اینال وین شرکت پروفیل صنعت سازان خلخال با بیش از یک ده سابقه، در عرصه تولید پروفیل های پنج جداره UPVC فعالیت کرده و محصولات با کیفیتی را با رعایت استانداردهای جهانی به بازارهای ایران عرضه می کند. محصولات این شرکت از کارانتی 10 ساله برخوردار هستند و این اطمینان را به مشتریان خود می دهند که محصولی کامل استاندارد و مطمئنی را تهیه کرده اند.

 • تولید یراق آلات و اتصالات نرده های آلومینیومی اویسی ( اصلاح تایتل )

  تولید یراق آلات و اتصالات نرده های آلومینیومی اویسی ( اصلاح تایتل ) (1)

  تولید یراق آلات و اتصالات نرده های آلومینیومی اویسی کارگاه تولیدی اویسی از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید یراق آلات تزئینی در شهر اردبیل آغاز کرده است. تا پیش از فعالیت و تولید این کارگاه کلیه یراق آلات از خارج تامین می شده و در داخل کشور تولیدی دراین خصوص فعالیت نمی کرده است. در حال حاضر 18 نفر نیروی کاری در این کارگاه مشغول به کار هستند که در صورت حمایت های لازم از قابلیت گسترش و اشتغالزایی تا 70 نفر را برخوردار است. 38 نوع یراق آلات آلومینیومی در چهار رنگ طلایی ، نقره ای ، برنزی و زرشگی تولید می شود که در انواع نرده ها ، حفاظ ها و فرفورژه های تزئینی کاربرد دارند. این کارگاه جزو اولین تولید کنندگان یراق آلات آلومینیومی در کشور است. اجناس تولیدی این کارگاه به سرتاسر ایران ارسال می شود و مشتریانی از کشورهای همسایه نیز به آنها مراجعه کرده اند.

 • واحد صنعتی آلتای – تولید کننده شوفاژ دیواری و قطعات داخلی ( اصلاح تایتل )

  واحد صنعتی آلتای – تولید کننده شوفاژ دیواری و قطعات داخلی ( اصلاح تایتل ) (1)

  واحد صنعتی آلتای – تولید کننده شوفاژ دیواری و قطعات داخلی واحد صنعتی پکیچ آلتای فعالیت خود را از سال 1386 با مونتاژ قطعات وارداتی شروع کرده و از سال 1392 با اتکا بر تخصص و توان جوانان کشور توانسته است موفق به تولید کامل پکیچ و قطعات جانبی آن گردد. واحد صنعتی آلتای به واسطه طراحی و مهندسی دقیق ، سعی کرده از پتانسیل های موجود کشور بهره برداری کرده و محصولی کاملا ایرانی را تولید و به بازار های ارائه نماید. ورق های کالوانیزه ، صفحات و لوله های مسی ، اتصالات، شیرگازها و سایر قطعات دیگر به کار رفته در پکیچ آلتای تولید داخل کشور بوده و از محصولات سایر کارخانه ها تامین می شود.

 • شرکت صنعتی مارال رنگ

  شرکت صنعتی مارال رنگ (1)

  شرکت صنعتی مارال رنگ شرکت صنعتی مارال رنگ از سال 1356 با تولید انواع رنگ های ساختمانی آغاز به کار کرده و در ادامه از سال 1376 با گسترش و توسعه فعالیت ها ، تولید انواع رنگ های صنعتی ، کوره ای ، اپوکسی ، پلی یورتان ، انواع پلاستیزول ها و چسب ها را نیز به محصولات تولیدی خود افزوده است.

 • واحد صنعتی ریسندگی و رنگرزی کمال الدین پارسایی ( اصلاح تایتل )

  واحد صنعتی ریسندگی و رنگرزی کمال الدین پارسایی ( اصلاح تایتل ) (1)

  واحد صنعتی ریسندگی و رنگرزی کمال الدین پارسایی پشم مهمترین ماده اولیه صنایع نساجی است و در تهیه پارچه و نخ مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر هیچ یک از الیاف مصنوعی از نظر کیفی نمی توانند در بافت پارچه ، قالی و گلیم با پشم رقابت نمایند. معمولا الیاف بلند و نازک پشمی که قطر آنها در طول یکسان باشند از بهترین نوع پشم شمرده می شود. جنس خامه ای که به عنوان گره قالی به کار می رود باید از پشم خالص و نو باشد و از کاربرد پشم دباغی ، پشم کهنه و الیاف مصنوعی خوداری می شود. در کارگاه ریسندگی پارسایی پشم خریداری شده از دامداران استان اردبیل پس از شستشو و کند زدایی، داخل دستگاه حلاجی ریخته می شود.

 • شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر – تولید کننده چیپس ، اسنک و پاپ کورن

  شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر – تولید کننده چیپس ، اسنک و پاپ کورن (1)

  شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر – تولید کننده چیپس ، اسنک و پاپ کورن تامین غذا و فرآوری مواد خام طبیعی به غذایی مطلوب و مفید، جزو علوم استراتژیک و حساس عصر حاضر به حساب می آید. صنایع غذایی گلنوش باختر واقع در شهر ارومیه استان آذربایجان غربی ، با اتکا به دانش متخصصین و پرسنل کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا، توانسته است محصولات مغذی و مفیدی را تولید نامید. این شرکت با بیش از 40 سال تجربه ، یکی از با سابقه ترین صنایع در زمینه تولید محصولات مواد غذاییست که با تولید طیف وسیعی از نیازهای سبد خانواده ، به کیفیت تغذیه و سلامتی همه مصرف کنندگان خود می اندیشد.

 • شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه

  شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه (1)

  شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه – تولید کننده محصولات گیاهی و طبیعی شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه در سال 1384 تاسیس و در سال 1392 پروانه بهره برداری خود را در زمینه تولید محصولات گیاهی ارگانیک و با کیفیت در یافت نموده است. در حال حاضر این شرکت مجوز و پروانه تولید 16 نوع عرقیات و مقطرهای ترکیبی را کسب کرده است. عرقیات و مقطرهای تولیدی نوشین شهد کاملا ارگانیک بوده و از هیچ ماده نگهدارنده در تولید آنها استفاده نمی شود. محصولات نوشین شهد در بالاترین کیفیت به بازار ارائه می شود و به کشورهای همسایه مانند ترکیه ، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می شود. دمنوش ها ، شربت ها و مقطرهای ترکیبی مانند 6 گیاه و 7 گیاه و 10 گیاه از محصولات تولیدی نوشین شهد ارومیه است.

 • شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر – تولید کننده چیپس ، اسنک و پاپ کورن

  شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر – تولید کننده چیپس ، اسنک و پاپ کورن (1)

  شرکت صنایع غذایی گلنوش باختر – تولید کننده چیپس ، اسنک و پاپ کورن تامین غذا و فرآوری مواد خام طبیعی به غذایی مطلوب و مفید، جزو علوم استراتژیک و حساس عصر حاضر به حساب می آید. صنایع غذایی گلنوش باختر واقع در شهر ارومیه استان آذربایجان غربی ، با اتکا به دانش متخصصین و پرسنل کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا، توانسته است محصولات مغذی و مفیدی را تولید نامید. این شرکت با بیش از 40 سال تجربه ، یکی از با سابقه ترین صنایع در زمینه تولید محصولات مواد غذاییست که با تولید طیف وسیعی از نیازهای سبد خانواده ، به کیفیت تغذیه و سلامتی همه مصرف کنندگان خود می اندیشد.

 • صنایع غذایی شکوه ناب

  صنایع غذایی شکوه ناب (1)

  صنایع غذایی شکوه ناب صنایع غذایی شکوه ناب واقع در استان اردبیل سال 1386 تاسیس و در سال 1387 در گروه صنعتی کیک لقمه ای و در زمینه تولید کیک ماشینی و انواع کلوچه به بهره برداری رسیده است. این واحد تولیدی با ظرفیت تولید 300 تن کیک ، با 18 نفر نیروی کاری مستقیم و 20 نفر غیر مستقیم فعالیت نموده و محصولات خود را علاوه بر عرضه در بازارهای ایران به کشورهای عراق و افغانستان نیز صادر می نماید.

 • کارگاه تولید قطعات کامیون سفیدگران ( اصلاح تایتل )

  کارگاه تولید قطعات کامیون سفیدگران ( اصلاح تایتل ) (1)

  کارگاه تولید قطعات کامیون سفیدگران کارگاه سفیدگران با هدف تولید سپر کامیون، مجموعه اگزوز و قطعات جانبی ، سال 1387 در شهر اردبیل تاسیس گردید. در تولید سپر کامیون و ماشین های سنگین ابتدا ورق های آهنی در سایزها و اندازه های مشخصی برش می خورند. ورق های برش خورده از نقاط تعیین شده توسط پرس های سنگین خم کاری می شوند. جهت نصب چراغ ها دریجه هایی برروی سپر ایجاد می شود. به منظور استحکام و بالا بردن مقاومت سپر در برابر فشارها و ضربات وارده تسمه های آهنی را پشت آن جوش کاری می کنند. در مرحله بعد حفاظ چراغ ها درداخل و پشت سپر اتصال داده می شود. در پایان سپرهای آماده رنگ آمیزی ، بسته بندی و به مقصد سفارش دهنده ها ارسال می شوند.

 • شرکت فرآور کود سنندج – با نام تجاری فارم کود

  شرکت فرآور کود سنندج – با نام تجاری فارم کود (1)

  شرکت فرآور کود سنندج – با نام تجاری فارم کود شرکت فرآورکود سنندج، سال 1391 در زمینی به مساحت 20هزار متر مربع با هدف استفاده صحیح و بهداشتی از فضولات مرغی و در جهت بالا بردن کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی، با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا، در شهرک صنعتی سنندج به بهره برداری رسید. در حال حاضر این شرکت با تولید روزانه 25 تن و ظرفیت تولید 15 هزار تن در سال توانسته است برای 10 نفر به طور مستقیم و 20 نفر غیر مستقیم اشتغالزایی نماید. به منظور جلوگیری از ایجاد گرد و غبار و ممانعت از انتشار آلاینده ها در فضای کارگاه ، کلیه مراحل فرآوری و تولید در فضای کاملا بسته و به دور از دسترس انجام می گیرد. پس از ورود مواد اولیه به کارخانه که شامل فضولات دامی و طیور است، ابتدا خشک و رطوبت زدایی می شوند.

 • شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه

  شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه (1)

  شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه – تولید کننده محصولات گیاهی و طبیعی شرکت کشت و صنعت نوشین شهد ارومیه در سال 1384 تاسیس و در سال 1392 پروانه بهره برداری خود را در زمینه تولید محصولات گیاهی ارگانیک و با کیفیت در یافت نموده است. در حال حاضر این شرکت مجوز و پروانه تولید 16 نوع عرقیات و مقطرهای ترکیبی را کسب کرده است. عرقیات و مقطرهای تولیدی نوشین شهد کاملا ارگانیک بوده و از هیچ ماده نگهدارنده در تولید آنها استفاده نمی شود. محصولات نوشین شهد در بالاترین کیفیت به بازار ارائه می شود و به کشورهای همسایه مانند ترکیه ، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می شود. دمنوش ها ، شربت ها و مقطرهای ترکیبی مانند 6 گیاه و 7 گیاه و 10 گیاه از محصولات تولیدی نوشین شهد ارومیه است.

 • صنایع غذایی اروم تینار شیر – با نشان تجاری باجیکا ( اصلاح تایتل )

  صنایع غذایی اروم تینار شیر – با نشان تجاری باجیکا ( اصلاح تایتل ) (1)

  شرکت صنایع غذایی اروم تینار شیر – با نشان تجاری باجیکا شرکت صنایع غذایی اروم تینار شیر، تولید کننده ماالشعیر در طعم های مختلف و در دو نوع بسته بندی بطری های شیشه ای و قوطی های فلزی با نام تجاری « باجیکا » در سال 1386 با اخذ پروانه در 20 کلیومتری جاده ارومیه به مهاباد تاسیس و در سال 1390 به بهره برداری رسیده است. این شرکت در ده طعم مختلف نوشیدنی ماالشعیر و همچنین در ده طعم مختلف نیز آب¬میوه های طبیعی گاز دار تولید می کند. محصولات شرکت اروم تینار شیر علاوه بر توزیع در ایران به کشوره های حاشیه خلیج فارس ، عراق ، افغانستان و آسیای میانه نیز صادر می شود.

 • شرکت آفتاب آذربایجان

  شرکت آفتاب آذربایجان (1)

  شرکت آفتاب آذربایجان – با نشان تجاری آروَن - تولید کننده خلال سیب زمینی نیمه سرخ شده آماده شرکت آفتاب آذربایجان، تولید کننده محصولات غذایی نیمه منجمد آماده، با بیش از سه دهه تجربه، به فعالیت و تولید در شهر ارومیه، استان آذربایجان غربی می پردازد. در این شرکت، پس از تهیه سیب زمینی مورد نیاز، ابتدا نمونه برداری شده و مورد چند تست ضروری قرار می گیرد تا نسبت به سلامت ، غیر آفتی بودن ، سایز بندی و عدم وجود غده های سبز زیر پوست، اطمینان حاصل شود. پس از تخلیه سیب زمینی ها در خط تولید، ابتدا شستشو انجام می گیرد.

 • کارگاه تولید ادوات کشاورزی شامحمدی ( اصلاح تایتل )

  کارگاه تولید ادوات کشاورزی شامحمدی ( اصلاح تایتل ) (1)

  کارگاه تولید ادوات کشاورزی شامحمدی دره اسب روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان دیواندره در استان کردستان است. این روستا در دهستان قراتوره قرار دارد و بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1385 جمعیت آن 104 خانوار و 542 نفر بوده است . ساکنان این روستا به کشاورزی و دامداری مشغول هستند. تامین ادوات کشاورزی ، تعمیر و نگهداری آنها جزو نیازهای دائمی و ضروری کشاورزان و روستائیان است. لقمان شامحمدی جوان روستای دره اسب با ابتکار عمل و همت بلند خود توانسته است کارگاه تولید ، تعمیر و نگهداری ادوات کشاورزی را با سرمایه اندک در روستای خود راه اندازی نماید. با فعالیت این کارگاه تولیدی علاوه بر رفع نیاز روستاییان و کشاورزان منطقه به تجهیزات و ادوات کشاورزی سایر مناطق و حتی استان های همجوار نیز از این خدمات بهره مند شده اند. با احداث کارگاه تولید ادوات کشاورزی در روستای دره اسب دیواندره تعدادی از جوانان روستا نیز مشغول به کار و کسب درآمد شده اند.

 • کارخانه آرد سازی گلنام سقز

  کارخانه آرد سازی گلنام سقز (1)

  کارخانه آرد سازی گلنام سقز سالانه دو میلیون و هفت صد هزار تن محصولات کشاورزی در استان کردستان تولید می شود که از این میزان بیش از هشتصد هزار تن آن محصول استراتژیک گندم است. آرد گندم به عنوان بخش اصلی از سبد غذایی و همچنین ماده اولیه صنایع مختلف غذایی محسوب می شود. کارخانه آرد سازی گلنام سقز، با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری و ماشین آلات روز ، توانسته است آردی مرغوب و مورد تایید صنایع بهداشت و غذا را تهیه نماید. کارخانه آرد سازی گلنام ، سال 1372 در زمینی به مساحت پنج هکتار در شهرستان سقز تاسیس گردید. این کارخانه در ابتدا از یک خط تولید 200 تنی برخوردار بود که در سال 1389 به یک خط 500 تنی تمام استیل ارتقا یافته است.

 • شرکت تعاونی توت فرنگی کاران زاکرس موچش ( اصلاح تایتل )

  شرکت تعاونی توت فرنگی کاران زاکرس موچش ( اصلاح تایتل ) (1)

  شرکت تعاونی توت فرنگی کاران زاکرس موچش کردستان با تولید بیش از 65 در صد از کل توت فرنگی کشور قطب تولید این محصول محسوب می شود. هر ساله بیش از 2500 هکتار از مزراع استان به کشت توت فرنگی اختصاص می یابد. با توجه به شرایط جوی، در این استان بیش از 30 هزار تن توت فرنگی برداشت می شود. شرکت تعاونی توت فرنگی کاران زاگرس واقع در شهر موچش از توابع کامیاران در استان کردستان کشت توت فرنگی خود را هم در گلخانه و هم در فضای آزاد انجام می دهد. در کشت توت فرنگی ابتداد زمین را شخم زده، کود داده و سپس به صورت پشته، کرت بندی می کنند. بعد از آماده شدن زمین نوبت به نشاء کاری می رسد. نشاء ها در دو شگل گلدانی وبا خاک و بدون گلدان و ریشه لخت هستند که به فاصله های بیست سانتی از یک دیگر کاشته می شوند. بعد از کاشت نشاها برگ های آنها از ته چیده می شود. این عمل باعث باروری و پرمحصولی بوته ها می شود. سیستم آبیاری چه در گلخانه و چه در فضای آزاد قطره ای بوده و از مصرف بی رویه آب در کشت توت فرنگی پرهیز می شود.

 • تیزر شرکت جو تیار صنعت زرین گروس تولید کننده گاوآهن

  تیزر شرکت جو تیار صنعت زرین گروس تولید کننده گاوآهن (1)

  شرکت جو تیار صنعت زرین گروس تولید کننده گاوآهن شرکت جوتیار صنعت زرین گروس به مدیریت محمد ولی زاده فعالیت خود را در زمینه تولید ادوات کشاورزی در شهر بیجار استان کردستان آغاز نموده و همچنان به این کار ادامه می دهد. این شرکت در سال 95 با شماره 10665 در سنندج به ثبت رسیده و در زمینه تولید گاو آهن اقدام به دریافت پروانه بهره برداری نموده است. در این کارگاه دستگاه های آسیاب برای دامداری ها ، دستگاه بوجاری و گاوآهن ساخته و در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.

 • تیزر واحد تولیدی « خوشکار سبلان » تولید کننده رشته پلویی و آشی

  تیزر واحد تولیدی « خوشکار سبلان » تولید کننده رشته پلویی و آشی (1)

  واحد تولیدی « خوشکار سبلان » تولید کننده رشته پلویی و آشی با آرد سبوس دار گندم کارگاه تولید و پخش رشته پلویی و آش « خوشکار سبلان » واقع در روستای ینگیجه ملا محمد رضا در اردبیل، فعالیت خود را به صورت تولید سنتی از سال 90 آغاز کرده است.

 • واحد تولیدی « خوشکار سبلان » ( اصلاح تایتل )

  واحد تولیدی « خوشکار سبلان » ( اصلاح تایتل ) (1)

  واحد تولیدی « خوشکار سبلان » تولید کننده رشته پلویی و آشی با آرد سبوس دار گندم گروهی از فرآورده های خمیری حاصل از آرد گندم انواع رشته ها هستند. رشته فراورده ایست که از مخلوط کردن آرد گندم، آب و نمک، پس از طی مرحله عمل آوری و خشک کردن به بازار عرضه می شود. از دیر باز تولید رشته پلویی و آش در نقاط مختلف ایران به صورت سنتی و خانگی متداول بوده است. رشته آشی و پلویی معمولا از آرد ستاره تهیه می شود. آرد ستاره آردیست که 21 درصد آن سبوس است. کارگاه تولید و پخش رشته پلویی و آش « خوشکار سبلان » واقع در روستای ینگیجه ملا محمد رضا در اردبیل، فعالیت خود را به صورت تولید سنتی از سال 90 آغاز کرده است. در تولید رشته پلویی و آش خمیر ورز داده را پهن و در چند لایه بر روی هم چیده و سپس برش می دهند. خمیر برش خورده توسط دستگاه پهن کن به لایه های نازک تبدیل می شود. برگه های خمیر توسط دستگاه برش در اندازه ها و ضخامت یکسان برش می خورند. خمیر های برش خرده جهت خشک شدن طبیعی در قفسه ها چیده می شوند. پس از خشک شدن رشته ها آنها را جمع آوری ، بسته بندی و به مقصد مشتریان خود ارسال می کنند. تولیدی « خوشکار سبلان » یک واحد نیمه صنعتی یست و فرایند خشک کردن رشته ها به صورت طبیعی و بدون استفاده از تنور و یا خشک کن های صنعتی انجام می گیرد. لذا بسیار از مواد غنی و ویتامین های آرد گندم در این نوع تولید محفوظ مانده و از دست نمی روند.

 • صنایع لبنی هاتامن تولید کننده پنیر دودی هاتامن

  صنایع لبنی هاتامن تولید کننده پنیر دودی هاتامن (1)

  صنایع لبنی هاتامن تولید کننده پنیر دودی هاتامن صنایع لبنی هاتامن تیرماه سال 1396 فعالیت و تولید خود را آغاز کرده است. در تولید پنیر هاتامن شیر گاو مستقیماً از دامداری به کارخانه انتقال داده شده و بدون آنکه مشتقات شیر را از آن جدا کنند مواد لازم و محلول هاتامن به آن افزوده و تبدیل به پنیر می شود، از این جهت پنیر هاتامن پر انرژی ، مقوی و سرشار از کلسیم و پروتیین کازیین است. در تولید پنیر پیتزا استارترهای آب پنیر به شیر حاوی باکتری¬های ترموفیل اضافه می شود. سپس به شیر اجازه داده می شود تا دوران رسیدن را طی کند. سپس مایه پنیر جهت بستن، به شیر اضافه می شود. بعد از تشکیل لخته، لخته بزرگتر بریده می شود تا به قطعات کوچکتر تقسیم شود. پس از مدتی لخته ها را از آب جدا کرده و پرس می کنند و آبشان را گرفته و سفت می کنند. این کار باعث می شود بافت پنیر کمی کش دار و لاستیک مانند شود سپس با حرارت دادن این حالت کش داری را بیشتر می شود .

 • کارگاه ماشین سازی محمدی – تولید کننده ماشین آلات پخت نان و شیرینی

  کارگاه ماشین سازی محمدی – تولید کننده ماشین آلات پخت نان و شیرینی (1)

  کارگاه ماشین سازی محمدی – تولید کننده ماشین آلات پخت نان و شیرینی در کارگاه ماشین سازی محمدی به سفارش مشتریان اقدام به ساخت دستگاه های پخت انواع نان و شیرینی می شود. در این کارگاه برای 17 نفر به طور مستقیم و 15 نفر غیر مستقیم اشتغالزایی شده است. تولیدات کارگاه محمدی علاوه بر استان کردستان به سایراستانهای کشور ارسال می شود. دستگاه پخت نان لواش ، بربری و تافتون جزو تولیدات این کارگاه می باشد. در تولید دستگاه پخت نان ابتدا شاستی آن که شالوده اصلی کار است ساخته می شود .

 • شرکت آریا پروفیل ارس

  شرکت آریا پروفیل ارس (1)

  شرکت آریا پروفیل ارس تولید کننده پروفیل های پنج، شش و هفت محفظه ای UPVC درب و پنجره شرکت آریا پروفیل ارس با بیش از یک ده سابقه، در عرصه تولید پروفیل های دو جداره و سه جداره UPVC فعالیت کرده و محصولات با کیفیتی را با رعایت استانداردهای جهانی به بازارهای ایران عرضه می کند.

 • واحد تولیدی قند گروس – شیرین کننده کام ایرانیان

  واحد تولیدی قند گروس – شیرین کننده کام ایرانیان (1)

  واحد تولیدی قند گروس – شیرین کننده کام ایرانیان واحد تولیدی قند گروس واقع در شهر بیجار استان کردستان از سال 1384 با 6 نفر پرسنل اقدام به تولید قند کله نموده است. به دلیل کیفیت خوب محصول تولیدی و مدیریت مناسب و تاثیر گذار، قند گروس موفق به اخذ گواهینامه ها و تقدیر نامه های متعددی شده است. در حال حاضر این واحد تولیدی با 18 نفر پرسنل علاوه بر تولید قند کله و خورد شده، نبات و شکر پنیر را نیز به تولیدات خود اضافه کرده است. در روند تولید قند ، شکر تهیه شده به واحد شربت گیری انتقال داده می شود.

 • صنعت نساجی: تولیدی شاهین تریکو - تولیدکننده انواع البسه

  صنعت نساجی: تولیدی شاهین تریکو - تولیدکننده انواع البسه (1)

  صنعت نساجی: تولیدی شاهین تریکو - تولیدکننده انواع البسه تولیدکننده انواع البسه و پارچه بافی مدیرعامل: علی خلیلی سال تاسیس: 1363 صادرات: ارمنستان - عراق - گرجستان

 • صنعت پزشکی و سلامت: شرکت به پوشان سلامت بخش - تولیدکننده انواع البسه پزشکی

  صنعت پزشکی و سلامت: شرکت به پوشان سلامت بخش - تولیدکننده انواع البسه پزشکی (1)

  صنعت پزشکی و سلامت: شرکت بهپوشان سلامت بخش - تولیدکننده انواع البسه پزشکی مدیرعامل: مهدی یوسفیان تعداد پرسنل: 35 نفر سال تاسیس: 1392 تولیدکننده انواع البسه بیمارستانی، پد های بهداشتی و جراحی

 • صنعت آرایشی و بهداشتی: شرکت آنیل طب آذران - تولیدکننده محصولات بهداشتی

  صنعت آرایشی و بهداشتی: شرکت آنیل طب آذران - تولیدکننده محصولات بهداشتی (1)

  صنعت آرایشی و بهداشتی: شرکت آنیل طب آذران - تولیدکننده محصولات بهداشتی نام تجاری نیارو تولیدکننده انواع محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی

 • بلورسازی درخشان نوین

  بلورسازی درخشان نوین (1)

  بلورسازی درخشان نوین

 • کیف جوان

  کیف جوان (1)

  شرکت تعاونی کیف جوان تولید کننده انواع کیف

 • آرتا پروتئین

  آرتا پروتئین (1)

  تولید کننده مواد پروتئینی بسته بندی

 • کارخانه قند جلال اوغلو

  کارخانه قند جلال اوغلو (1)

  کارخانه قند جلال اوغلو از سال 75 در شهرستان ارومیه به مدیریت رضا جلال زاده شروع به کار کرد. این کارخانه با تولید قند سفید بهداشتی علاوه بر تامین نیازهای داخلی اقدام به صادرات نیز کرده است. آدرس : آذربایجان غربی - ارومیه - جاده شهید کلانتری - جاده طلا تپه - روبروی ایران گاز تلفن : 32723730- 044

 • کفش کیاک
 • شرکت آرنیکا صنعت شرق

  شرکت آرنیکا صنعت شرق (1)

  شرکت آرنیکا صنعت شرق

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان