آموزش | مالی و سرمایه گذاری | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

 • نحوه خرید آنلاین صندوق های سرمایه گذاری

  نحوه خرید آنلاین صندوق های سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری که تصمیم دارد وارد صندوق سرمایه گذاری شود باید با شیوه های سرمایه گذاری آشنا باشد. ورود به صندوق های سرمایه گذاری از راه های مختلف امکان پذیر است به همین دلیل بهتر است به طور جامع با آنها آشنا شویم تا ساده ترین و سریع ترین مسیر سرمایه گذاری در صندوق ها را طی کنیم.

 • آیا صندوق های سرمایه گذاری مطمئن اند؟

  آیا صندوق های سرمایه گذاری مطمئن اند؟

  یکی از مهمترین و جذاب ترین عوامل، موضوع امنیت سرمایه گذاری در این صندوق هاست. چراکه صندوق ها برای شروع فعالیت نیاز به عبور از قوانین و تاییدیه سازمان بورس دارند. علاوه بر این وجود رکن ضامن نقدشوندگی در اغلب صندوق ها باعث شده است که سرمایه گذاران با خیال راحت تری سرمایه شان را به صندوق سرمایه گذاری بسپارند.

 • آشنایی با انواع صندوق سرمایه گذاری در ایران

  آشنایی با انواع صندوق سرمایه گذاری در ایران

  انواع مختلف صندوق های سرمایه گذاری برای ذائقه های مختلف و افراد گوناگون طراحی می شوند.انواع صندوق های سرمایه گذاری در ایران معرفی میکنیم.

 • مفهوم صندوق سرمایه گذاری به زبان ساده

  مفهوم صندوق سرمایه گذاری به زبان ساده

  صندوق سرمایه گذاری یکی از نهادهای مالی موجود در کشورمان ست که پول و دارایی سرمایه گذاران را با تجربه و تخصص خود، به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌کند. صندوق های سرمایه گذاری نهادهای مالی قانونی هستند که مجوز تأسیس را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت می‌کنند و زیر نظر سازمان بورس فعالیت می‌کنند. کار اصلی صندوق های سرمایه گذاری این است که در اوراق بهادار سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذارانی که این صندوق ها را خریداری می کنند به نسبت سرمایه گذاری شان، در سود و زیان صندوق شریک هستند.

جدید ترین برنامه ها